Święta za nami, a do gry wróciła wreszcie długo wyczekiwana Liga Mistrzów. Pozostałe w grze, najlepsze drużyny walczą w ćwierćfinałach. We wtorek swoje spotkania rozegra Real Madryt, który powalczy z Liverpoolem. Z tej okazji w eWinner jest bonus do zgarnięcia na te rozgrywki – jeżeli przegrasz, to możesz otrzymać cashback. 

Zdobądź bonus w eWinner na grę!

Za nami przerwa świąteczna i reprezentacyjna, a środek tygodnia to czas na poważne zmagania. Do gry wraca Liga Mistrzów, gdzie czekają nas we wtorek i środę cztery ciekawe mecze. Na początek Real Madryt zmierzy się z Liverpoolem. Królewscy w Champions League są niezwykle groźni i czuć, że są to po prostu ich rozgrywki. Z kolei The Reds wyszli z dołku formy, więc zapowiada się nam niesamowicie ciekawy mecz.

W drugiej parze tego dnia Borussia Dortmund powalczy z Manchesterem City. Naturalnie Obywatele są faworytami, ale czy przełożą to też na formę na boisku? Do tego jeszcze w czwartek chociażby rozgrywana będzie Liga Europy, gdzie powalczy np. Arsenal i Manchester United. Z tej okazji do zgarnięcia jest bonus w eWinner

ewinner bonus grafika

Wystarczy postawić kupon od wtorku do czwartku z dokładną stawką 69 złotych i kategorii “europejskie puchary”. Jeżeli kupon okaże się przegrany, a spełnisz warunki, to będziesz mógł zgarnąć cashback. Akcja jest cykliczna i trwa od wtorku do czwartku. Zwrot w wysokości 69 PLN przysługuje Graczom, którzy posiadają betKonto w eWinner. Liczą się tylko zakłady rozliczone do końca czwartku. 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner otrzymacie też bonus za założenie konta. Z naszym kodem promocyjnym 655PLN możecie liczyć na takie rzeczy, jak:

  • 155 PLN bez ryzyka
  • 50 % do 500 PLN od drugiego depozytu