Esportowy sezon w 2021 roku dopiero się rozpocznie, a rozgrywki w Counter Strike’a i League of Legends najważniejsze turnieje będą miały dopiero w drugiej połowie tego roku. Jednak już teraz w eWinner jest bonus, który możecie odebrać u tego operatora. Możecie więc zagrać za 1000 złotych bez ryzyka na zdarzenia esportowe. Sprawdźcie warunki promocji!

eWinner bonus – graj bez ryzyka do 1000 złotych!

W tym tygodniu rozpoczyna się na dobre sezon esportowy w 2021 roku. Startują rozgrywki BLASTA w CS-a, a do tego w League of Legends rozpocznie się europejska liga, gdzie gra wielu Polaków. Do końca tego tygodnia czeka nas jeszcze sporo emocji, a te dodatkowo można zwiększyć poprzez obstawianie spotkań.

W końcu podczas finałów BLASTA wystąpią najlepsi zawodnicy na świecie, a wśród nich jest chociażby Astralis, które powalczy o kolejne zwycięstwo z rzędu. W eWinner jest do zgarnięcia bonus, dzięki któremu dostaniecie zwrot stawki nawet do 1000 złotych. Co trzeba zrobić?

esport defuse ewinner

Wystarczy w dniach 19.01-24.01.2021 zagrać co najmniej trzy kupony na esport. Warunki są dość proste, bo do promocji zalicza się każdy kupon, na którym znajduje się tylko esport zawarty w tym czasie. Macie szansę na zwrot pełnej sumy przegranych stawek aż do kwoty 1000 złotych.

Jeżeli Wasz bilans (czyli przegrane stawki będą większe niż wygrane) będzie ujemny, to dostaniecie zwrot. Następnie środkami trzeba obrócić minimum sześciokrotnie z co najmniej trzema zdarzeniami na każdym kuponie. Trzeba to zrobić w ciągu czternastu dni. 

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner bonus zgarniecie również za założenie konta z kodem promocyjnym 655PLN, który zapewni Wam:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu