Już dzisiaj, w sobotę, czeka nas czwarta runda Grand Prix w żużlu. Zmagania będą we Wrocławiu, a podczas poprzednich starć kibice byli świadkami wielu emocji. Czy tym razem będzie podobnie? Stawiaj w LV BET i graj bez podatku, a co za tym idzie, wygraj nawet 14 procent więcej. Bukmacher przygotował dedykowaną akcję!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Grand Prix we Wrocławiu bez podatku!

Grand Prix we Wrocławiu oznacza duże emocje. Tak zresztą było podczas trzeciej rundy, gdzie Bartosz Zmarzlik wygrał zawody, a tuż za nim do mety przyjechał Maciej Janowski. Dzięki temu Zmarzlik awansował na czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej. Na pierwszej dalej utrzymałsię Janowski, a tuż za nim są jeszcze Łaguta oraz Sajfutdinow, którzy znajdują się odpowiednio na drugiej i trzeciej lokacie.

Warto też wspomnieć o dość niespodziewanej dyskwalifikacji Madsena, która przez ekspertów jest uznawana za duży skandal. Zdaniem sędziego jednak Madsen doprowadził do upadku Sajfutdinowa w półfinale. Dzisiaj czekają nas więc kolejne, prawdopodobnie bardzo duże emocje. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje, a jedna z nich jest do zgarnięcia w LV BET. Jednak za nim o niej, to przypomnijmy, że rejestrując się z kodem ZAGRANIE otrzymasz m.in. 333 PLN bez ryzyka, a to dobra opcja jeżeli chce się jeszcze stawiać dodatkowe zakłady!

gp żużel lv bet

W zasadzie to nie ma żadnych większych warunków w promocji od LV BET. Wszystko jest przejrzyste i proste: dodajesz na kupon żużel z oferty na GP Wrocław na sobotę, 31.07.2021. Jeżeli trafiłeś i wygrasz, to zgarniesz 14 procent więcej. Dla przykładu, jeżeli postawisz zakład z kursem 3.50 za 400 PLN, to wygrasz dokładnie 1400 PLN. Całkiem przyjazne zarówno dla nowych, jak i starych użytkowników, prawda?

W całej akcji nie biorą udziału zakłady:

  • postawione za środki bonusowe
  • zamknięte przez opcję Cash-Out
  • ze Sportów Wirtualnych
  • z oferty Player Bets

Dla jednego klienta przewidziano tylko jeden bonus, o czym należy pamiętać.Cała akcja wygląda jednak bardzo ciekawie i można spodziewać się, że bukmacher przygotuje także kolejne.

Zdjęcie: Marcin Karczewski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze