W końcu udało się trafić w BDO! Wczoraj wrzuciłem luźne propozycje na grupę facebookową. Mitchell i Suzuki spełnili pokładane w nich przeze mnie nadzieję i awansowali odpowiednio do półfinału i finału swoich Mistrzostw. Idąc kobiecym tropem, uderzam dzisiaj w kończące zmagania Pań spotkanie między Lisą Ashton i Mikuru Suzuki. Kto wygra? Tego przekonamy się w Indygo o2 już dziś wieczorem! Powodzenia i zobaczenia na FB.

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1200PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Podobnie jak w przypadku finału Mistrzostw Świata PDC, porównamy sobie dzisiaj zmagania Kobiet w kolejnych rundach.

1.runda

Po pierwszych spotkaniach turnieju obie schodziły z parkietu w zwycięskich nastrojach, ale z odmiennym przebiegiem spotkań. Ashton odniosła pewne zwycięstwo 2-0, nad Paulą Jacklin, ale czy może to dziwić skoro reprezentantka Anglii wszystkie swoje Mistrzostwa, do tej pory rozpoczynała w podobny sposób? Lisa narzuciła od początku swój solidny poziom, jak na kobiece zmagania i mimo kilku sporych wpadek na doublach i słabszych podejściach, Jacklin nie była w stanie zagrozić rodaczce w tej rywalizacji. Druga z finalistek pierwsze spotkanie rozpoczęła troszkę z innym przebiegiem, stracony set i szansa na zwycięstwo dla O’Brien, a także multum błędów, wpadające  jedynki, piątki, a także całkowicie przestrzelone double  spowodowały taką sytuację. Warto dodać, że Suzuki była zdecydowaną faworytką, za jej zwycięstwo bukmacherzy proponowali zaledwie 1.14!

2.Runda

Spotkania odpowiednio z Winstanley Ashton, oraz z Dobromyslową Suzuki. Zdecydowanie trudniejszą przeprawę, przynajmniej w teorii miała ta drugą, jednak rozprawiła się że Słowianką szybko i bez zbędnego przedłużania. Zgoła inaczej w przypadku Lisy, jej w tym turnieju już nie powinno być, jednak jak można nie skorzystać z prezentu jeśli rywalka cztery legi z rzędu nie trafia po 5/7 doubli? Tą rundą zdecydowania zweryfikowała Ashton i jej słabszą dyspozycję w tym roku. Hmm.. W zeszłym roku spotkały się w pierwszej rundzie i zwycięstwo odniosła Japonka.

Półfinał

Przed wykonaniem ostatniego kroku w drodze po tytuł Ashton na drodze stanęła Hammond. Szybkie 2-0 nie może dziwić, tej rywalki już dawno w turnieju być nie powinno, jednak raz ją typowałem i to celnie. Suzuki to kolejny pojedynek z rywalką znacznie trudniejszą, jaką z pewnością jest debiutująca na Mistrzowskiej imprezie Graeves, niby zawodniczka bez doświadczenia, ale potrafiła pokonać już De Graff i Kevish co do łatwych zadań nie należało .

Co obstawiać?

Z pewnością za Ashton stoi ładnych kilkanaście lat gry i nabyte w tym czasie doświadczenie. Jednak Suzuki już pokazywała w pojedynkach z Brytyjķą, że nie jest dla niej najtrudniejszą rywalką. W tym turnieju Japonka pokazała, ze nie straszna jej presja i stres Mistrzostw, nawet jak nie idzie to potrafi spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Jak dla mnie Mistrzynią Świata nie pozostanie nikt inny jak Suzuki i jest to pierwszy mój typ na tę imprezę, a zarazem jedyny wartościowy w ewinner!

Jeszcze kilka słów o dotychczasowych występach na Mistrzostwach!

Lisa Ashton:

 • 2009: Ćwierćfinał (przegrana z Triną Guliwer 0–2)
 • 2012: Ćwierćfinał (przegrana z Triną Guliwer 0–2)
 • 2013: Drugie miejsce (przegrana z Anastasią Dobromysłową 1–2)
 • 2014: Zwycięzca (pokonała Detę Hedman 3–2)
 • 2015: Zwycięzca (pokonała Fallona Sherrocka 3–1)
 • 2016: Ćwierćfinał (przegrana z Triną Guliwer 1–2)
 • 2017: Zwycięzca (pokonała Corrine Hammond 3–0)
 • 2018: Zwycięzca (pokonała Anastasia Dobromyslova 3–1)
 • 2019: Pierwsza runda: (przegrana z Mikuru Suzuki 0-2)

Mikuru Suzuki:

2019: Zwycięzca (pokonała Lorraine Winstanley 3–0)

Powodzenia!

 

Kupon i typ na dart

 

 

 

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

 • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
 • Wpłać depozyt
 • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
 • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
 • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
 • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!