Ostatni kupon okazał się wygrany, ponieważ nasz Janusz „Małpka” Kołodziej zdobył wymagane 9 punktów. Tym razem mamy nowy miesiąc i mam nadzieję, że również wystartujemy z zielonym kuponem. Przed nami dwa bardzo emocjonujące spotkania. GKM Grudziądz podejmować będzie Włókniarza Częstochowę a Motor Lublin Spartę Wrocław. Na pewno mecze zapowiadają się bardzo dobrze i raczej tak będzie na torze. Przed dwoma spotkaniami z Ekstraligi o 14 zaczniemy zmagania na Łotwie gdzie Loko podejmować będzie głównego kandydata do wygrania 1.ligi żużlowej. My jednak dzisiaj skupimy się na najlepszej lidze świata i gramy dubelka. Godzina 16:30 i startujemy!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts

MrGARDEN GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Niedziela, 02.08.20 – 16:30

Pierwszym niedzielnym meczem 8. Kolejki PGE Ekstraligi będzie starcie pomiędzy  MrGARDEN GKM Grudziądz a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Jeśli spojrzymy na tabelę to w lepszej sytuacji znajduje się drużyna spod Jasnej Góry. Po 5 meczach zajmuje 4. Pozycję mając w dorobku 8 punktów a Grudziądz jest w tym momencie przed Rybnikiem oraz Gorzowem, czyli na 6 lokacie, lecz po 7 rozegranych meczach. Dziś w Grudziądzu na pewno będzie sporo emocji, ponieważ gospodarze muszą ten mecz wygrać jeśli chcą się liczyć w walc o play-off. Będzie to ciężkie zadanie, lecz mogą to zrobić, ponieważ jadą u siebie. Jest to dość mocny argument, ponieważ Grudziądzanie to typowa drużyna własnego toru. Tak naprawdę wygrywają tutaj sporo meczów, żby nie powiedzieć, że prawie wszystkie, lecz na wyjazdach przegrywają co popadnie. Nie wiadomo od czego to zależy ale tak już jest. Jak dotąd gospodarze na własnym stadionie rozegrali 3 spotkania. 2 z nich wygrali, lecz były to najsłabsze zespoły ligi – ROW Rybnik oraz Stal Gorzów. Przegrali jednak z leszczyńskimi Bykami – największym faworytem do złota 42:48. Gdyby nie kilka błędów to była spora szansa aby ten mecz wygrać. Dziś przyjeżdża Częstochowa, która widać, że jest w lekki dołku. Mimo, że wygrali ostatnie tarcie w Rybniku 49:41 to jednak nie był to styl do jakiego nas przyzwyczaili na początku sezonu. Nie byli już tak szybcy jak zawsze. Oprócz tego przegrali z Motorem Lublin przed własną publicznością co na pewno było dużym szokiem dla widowni. Nie najlepiej radził sobie w tych meczach Doyle, który kompletnie nie mógł poszukać odpowiedniego ustawienia. Jak pojedzie dzisiaj? Jest to na pewno jedno z wielu pytań, które zadają sobie eksperci. Dla Czewy będzie to kolejny bardzo trudny mecz, ponieważ jest to chyba jeden z najtrudniejszych torów w Polsce. Rok temu polegli tutaj 47:43. Uważam, że tym razem może być podobnie i Grudziądz może to wygrać. Jeśli pojadą na dobrym poziomie i wykorzystają raczej chwilowy dołek drużyny przeciwnej to myślę, że będą cieszyć się po spotkaniu. Ja jednak zagram zachowawczo z handicapem +4,5.

MrGARDEN GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Typ: MrGARDEN GKM Grudziądz +4,5 handicap

Kurs: 1.65

typy

Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

Niedziela, 02.08.20 – 19:15

Drugie spotkanie rozegra się na Alejach Zygmuntowskich, gdzie Motor Lublin podejmować będzie Betard Spartę Wrocław. Jest to ostatni mecz, który kończy zmagania w 8. kolejce PGE Ekstraligi. W pierwszym mecz, który był inauguracyjny, Sparta wygrała u siebie 55:35. Była to jak dotąd najwyższa porażka zespołu z Lublina. Koziołki na własnym stadionie pokazały, że są w formie i będą walczyć o najwyższe trofea do samego końca. Przykładem mogą być na to wyniki: 53:37 z Gorzowem, 57:33 z Rybnikiem oraz 58:32 z Grudziądzem. Faktem jest, że byli to przeciwnicy z dolnej półki Ekstraligi, lecz mimo to, skala zwycięstwa w każdym z nich była dość potężna. Jeśli chodzi o zespół z Wrocławia to na wyjazdach radzi sobie nie najlepiej.Nie można jednak tego oceniać w takim stopniu, ponieważ z różnych przyczyn w delegacji odjechali tylko dwa spotkania i to jeszcze z kandydatami do złota – Unią Leszno oraz Włókniarzem Częstochowa. Oba przegrali w takim samym stosunku 53:37. Dziś pierwszy występ będzie miał Olivier Berntzon, który wystąpi w ramach gościa. Jestem bardzo ciekawy jak pokaże się w Ekstralidze. Mimo to, uważam, że Motor na własnym obiekcie jest niesamowicie silny i po prostu wygra kolejne spotkanie. Ma bardzo dobrą i stabilną kadrę seniorską a oprócz tego punkty zbierają również juniorzy. Myślę, że właśnie zwycięstwo gospodarzy będzie najlepszą opcją do pogrania w dzisiejszym dublu.

Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

Typ: Motor Lublin

Kurs: 1.35

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

zuzel tips

Zaloguj się aby dodawać komentarze