Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza? Czy będzie transmisja w telewizji? Na te pytania odpowiemy niżej. Dzisiaj w Ekstraklasie będziemy świadkami trzech spotkań, a w jednym z nich Górnik zagra z Termalicą. Gospodarze niewątpliwie są ogromnymi faworytami w tej rywalizacji, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza, gdzie oglądać

Górnik Zabrze na tle Termalici Nieciecza wygląda o wiele lepiej. W sezonie 2021/2022 ekipa ze Śląska radzi sobie zdecydowanie ponad stan, a po 25 meczach ma aż 36 punktów. Dla porównania Termalica jest ostatnia w tabeli z 22 oczkami na koncie. Do opuszczenia strefy spadkowej brakuje jej sześć oczek, ale Zagłębie ma też jedno starcie więcej na koncie, o czym warto pamiętać. Dzisiejsze starcie rozpocznie się o godzinie 17:30, a obejrzyć je będziesz mógł w Canal+ Sport.

Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza w TV? Spotkania Ekstraklasy są pokazywane w Canal+ Sport. W przypadku tego meczu transmisję będziesz mógł obejrzeć w aż trzech kanałach od Canal+. Mowa tutaj o:

  • Canal+ 4K Ultra
  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport

Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza? To będzie możliwe w Canal+ Online, jak wcześniej skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem. Dlaczego jest to takie ważne? Bo dzięki temu odbierzesz voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Sam proces odebrania takiego prezentu jest bardzo prosty i wszystko dokładnie tłumaczymy w tym miejscu:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Rejestracja u tego bukmachera nie powinna Ci zająć więcej niż kilka minut. Dzięki temu szybko możesz już obstawić kupon i ubiegać się o voucher. Pamiętaj, że u tego bukmachera dostaniesz także zakład bez ryzyka, z którym możesz obstawiać!

Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Canal+ Online. To świetne rozwiązanie np. dla osób, które będą w podróży i będą chciały obejrzeć rywalizację tych ekip. Warto się temu bliżej przyjrzeć – pamiętaj też, że w bonusy od eWinner możesz również wykorzystać w aplikacji na telefon.

Górnik Zabrze – Termalica Nieciecza, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów to spotkanie powinien wygrać Górnik Zabrze. Według kursów ekipa ze Śląska ma o wiele większe szanse. Czy to będzie miało swoje przełożenie na boisko?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 15:51.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze - Termalica Nieciecza?

Spotkanie Górnika Zabrze z Termalicą Nieciecza będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Górnik Zabrze zagra z Termalicą Nieciecza?

Górnik zmierzy się z Termalicą już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze