Czy będzie transmisja w TV i stream online z meczu Górnik Zabrze – Stal Mielec? Jeżeli szukasz informacji na ten temat, to trafiłeś w dobre miejsce, bo właśnie o tym piszemy niżej. W sobotę czekają nas aż trzy spotkania w Ekstraklasie, a jednym z nich będzie właśnie starcie Górnika ze Stalą. Kto tutaj wygra i zgarnie komplet punktów?

Górnik Zabrze – Stal Mielec, gdzie oglądać

Mecz Górnik Zabrze – Stal Mielec będzie do obejrzenia na internetowej platformie Canal+ Online. Nie zapomnij też sprawdzić, gdzie oglądać Ekstraklasę, aby nie przegapić innych meczów!

Górnik Zabrze – Stal Mielec, transmisja na żywo za darmo

Gdzie obejrzeć transmisję w TV z meczu Górnik Zabrze – Stal Mielec? Będzie to możliwe w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz w aplikacji od Canal+ Online. Warto podkreślić, że aplikację od Canal+ Online możesz pobrać na swój telewizor i skorzystać z niej, żeby obejrzeć to starcie. Wystarczy mieć urządzenie z systemem Smart TV!

Górnik Zabrze – Stal Mielec, transmisja online

Początek transmisji online przewidziano na godzinę 17:30, a dostępna ona będzie nie tylko w wersji przeglądarkowej Canal+ Online, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, żeby zadbać o stabilny internet, który nie będzie Ci przerywał obrazu.

Górnik Zabrze – Stal Mielec, szanse na zwycięstwo

U bukmacherów można obstawić mecz Górnik Zabrze – Stal Mielec i w ten sposób zwiększysz emocje z oglądania tej rywalizacji. Jakie są ciekawe kursy dostępne u operatorów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2 października 2022 05:48.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Górnik - Stal?

Spotkanie Górnika ze Stalą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Górnik zagra ze Stalą?

Górnik zmierzy się ze Stalą już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze