W piątek dojdzie także do rywalizacji Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław. Gospodarze w tej rywalizacji zdecydowanie nie są faworytami, ale jednak dobrze wiemy, że potrafią zaskakiwać. W końcu w składzie mają będącego w dobrej dyspozycji Podolskiego. Zobacz, gdzie oglądać mecz Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław i zdobądź bonus w eWinner.

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj w Ekstraklasie dojdzie do rywalizacji Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław. Gospodarze na papierze są raczej underdogiem, ale goście za to notują często wpadki. Tutaj na pewno bezpośrednie starcie tych ekip będzie obfitować w wiele emocji. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Górnika ze Śląskiem i przy okazji odbierz bonus w eWinner, z którym zagrasz m.in. bez ryzyka.

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Jak nie masz jeszcze abonamentu na tę platformę, to możesz spróbować wykorzystać naszą współpracę z bukmacherem eWinner. Tutaj szczegóły:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online

baner ewinner voucher canal+ online

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław będziesz mógł obejrzeć również w TV. Wystarczy po prostu, że pobierzesz aplikację na telewizor od Canal+.  To wszystko, co musisz zrobić!

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław: stream na żywo online

Mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Śląskiem Wrocław powinien obfitować w wiele akcji i emocji. Obie te ekipy w końcu są znane z szybkiej gry i stwarzania sobie okazji. Upewnij się więc, że masz bonus w eWinner i graj to starcie z zakładem bez ryzyka!

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław, to zerknij też na kursy wystawione przez bukmacherów. Operatorzy wystawili zakłady ze sporym value, a kilka z nich znajdziesz tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 lipca 2022 02:17.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław?

Spotkanie Górnika ze Śląskiem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

O której Górnik Zabrze zagra ze Śląskiem Wrocław?

Mecz Górnika ze Śląskiem zaplanowano na godzinę 20;30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze