Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Raków Częstochowa? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Raków zagra z Górnikiem już o godzinie 20:00, więc do samego spotkania zostało jeszcze trochę czasu. Czy wicemistrzowie Polski zanotują kolejne, udane spotkanie? A może Górnik nas zaskoczy?

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Raków Częstochowa za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z tego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Górnik Zabrze – Raków Częstochowa ostatnim spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Goście naturalnie są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Górnik nie powalczy o komplet punktów. Wbrew pozorom może tutaj sprawić niespodziankę i ograć Raków, ale patrząc na formę wicemistrzów Polski, raczej mało kto wierzy w taki scenariusz.

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na kanale telewizyjnym tej stacji będziesz mógł obejrzeć to starcie, które zostanie pokazane na Canal+ Sport 3.

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Wszystkie mecze tej ligi zostaną pokazane m.in. w Canal+ Online, więc warto pamiętać o tej platformie!

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa, transmisja online

Transmisja online z meczu Górnik Zabrze – Raków Częstochowa będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Raków Częstochowa, ale wiemy, że ten nie najlepiej zaczął sezon. Z kolei Górnik chciałby zdobyć ważny dla niego komplet punktów!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Górnika z Rakowem?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Górnik zagra z Rakowem?

Górnik zmierzy się z Rakowem już o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze