Gdzie obejrzeć mecz Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin? Tego dowiesz się czytając poniższy tekst. Dzisiaj w Ekstraklasie przyjdzie nam oglądać spotkanie Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin. Gospodarze nie należą może do czołówki Ekstraklasy, ale na własnym stadionie to groźna ekipa, której musi się obawiać reszta zespołów z ESA. Pogoń z kolei gra bardzo ładną dla oka piłkę, więc kibice oczekują dobrego widowiska w niedzielę.

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin – gdzie oglądać dzisiaj?

Górnik Zabrze na własnym stadionie podejmie dzisiaj Pogoń Szczecin. Gospodarze nie są wcale faworytami w tym starciu. Na papierze posiadają gorszą kadrę niż Pogoń, ale mają w składzie jednostki, które mogą przechylić szalę na ich korzyść. Jednym z takich zawodników jest np. Podolski. Goście z kolei mają w swoich szeregach m.in. Kozłowskiego, więc tutaj możemy być świadkami dobrego spotkania. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin!

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin: za darmo w internecie

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem nie musisz płacić za abonament sportowy! Jak to dokładnie działa?

  1. załóż swoje konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. zagraj w tym czasie kupon
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  6. wykorzystaj go na Canal+ Online

ewinner voucher

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Co zrobić, żeby w TV oglądać mecz Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin? Wystarczy, że pobierzesz na telewizor aplikację od Canal+ i obejrzysz w niej właśnie spotkanie tych ekip. Nic więcej nie musisz robić.

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin stream na żywo online

Stream online z meczu Górnika Zabrze z Pogonią to jedno, ale pamiętaj, żeby sprawdzić, gdzie oglądać Ekstraklasę. W końcu inne spotkania też są warte uwagi, a w podlinkowanym tekście wszystko tłumaczymy.

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin: zapowiedź meczu

Przed meczem Górnik – Pogoń sprawdź, jakie kursy na to spotkanie wystawili polscy bukmacherzy. W końcu obstawiając zwiększasz emocje z oglądania, a przy okazji możesz zgarnąć trochę kasy. Kilka ciekawych zakładów znajdziesz u tych operatorów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:33.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie oglądać mecz Górnik - Pogoń?

Mecz Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

O której Górnik zagra z Pogonią?

Starcie Górnika z Pogonią zostało zaplanowane na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze