Górnik Zabrze – Legia Warszawa: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 21.11.2021

podolski górnik zabrze

W tym sezonie Legia Warszawa nie radzi sobie najlepiej. Pod wodzą trenera Michniewicza nie potrafiła pogodzić gry w Lidze Europy z Ekstraklasą. W efekcie praktycznie nie ma już szans na obronę mistrzostwa. Z drugiej jednak strony od zwolnienia szkoleniowca niewiele się zmieniło. Czy teraz nadszedł czas na przełamanie dla Wojskowych? Sprawdź, gdzie oglądać mecz i odbierz przy okazji zakład bez ryzyka w eWinner, z którym nie musisz się martwić o wynik meczu!

Górnik Zabrze – Legia Warszawa – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj zawodnicy Górnika Zabrze zmierza się na własnym stadionie z Legią Warszawa. Legioniści w tym sezonie dotychczas prezentowali się wręcz fatalnie. Czy teraz uda się im wreszcie przełamać i wygrać kilka meczów z rzędu? A może to nie trener był problemem? Warto będzie obejrzeć mecz Górnika Zabrze z Legią Warszawa. Sprawdź, gdzie możesz to zrobić i  dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Zdobądź również zakład bez ryzyka w eWinner i grając z nim zwiększ emocje z oglądania!

Górnik Zabrze – Legia Warszawa: gdzie oglądać za darmo?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie obejrzeć za darmo mecz Górnika z Legią to dobrze trafiłeś. Najpierw jednak przypomnimy, żebyś zapoznał się z tym, jak działa zakład bez ryzyka w eWinner, bo właśnie on się tutaj przyda.

Górnik Zabrze – Legia Warszawa: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Górnikiem, a Legią będziesz mógł obejrzeć też w TV. Wystarczy, że będziesz postępował krok po kroku razem z instrukcją przygotowaną specjalnie przez nas:

  1. załóż nowe konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj w tym czasie dowolny zakład bez ryzyka w eWinner
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  6. wykorzystaj go w Canal+ Online

ewinner voucher

Górnik Zabrze – Legia Warszawa: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Górnika z Legią? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane chociażby w Canal+ Online, które ma np. aplikację mobilną, a ta działa bardzo dobrze. Do tego możesz też obejrzeć spotkanie tych ekip przez przeglądarkę.

Górnik Zabrze – Legia Warszawa: zapowiedź meczu

Górnik Zabrze na własnym stadionie podejmie Legię Warszawa. Dla Ślązaków nie będzie to prosta rywalizacja, bowiem podejmowanie u siebie mistrzów Polski to zawsze trudne wyzwanie. Legioniści w tym sezonie nie radzą sobie najlepiej, więc to okazja dla Górnika na zdobycie trzech punktów. Pamiętaj, że ten mecz możesz obstawić z zakładem bez ryzyka w eWinner:

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Górnika z Legią?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Górnik zagra z Legią?

Mecz Górnika Zabrze z Legią Warszawa zaplanowane zostało na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze