Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Górnik Łęczna? Czy będzie transmisja w TV? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów obu ekip – to starcie będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online. Czy Górnik Zabrze zdobędzie dzisiaj kolejne punkty? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak mu pójdzie!
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Górnik Zabrze – Górnik Łęczna, gdzie oglądać

W niedzielę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Górnik Zabrze – Górnik Łęczna. Forma tych ekip w sezonie 2021/2022 jest zupełnie różna. Obie te ekipy nie mają już zbytnio o co grać w Ekstraklasie, więc nie będzie tutaj wielkiej mobilizacji. Trzeba jednak pamiętać, że Górnik może starać się utrzymać dziewiątą lokatę, bo za to są większe pieniądze. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Górnik Zabrze – Górnik Łęczna!

Górnik Zabrze – Górnik Łęczna, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Górnik Łęczna w telewizji? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze trafiłeś, bo będzie to możliwe po pobraniu na telewizor aplikacji od Canal+ Online, w Canal+ Sport oraz w Canal+ Sport 3, a więc możliwości jest wiele. Niżej pokażemy Ci, jak możesz odebrać voucher do Canal+ Online i oglądać tam starcie tych ekip!

Górnik Zabrze – Górnik Łęczna, transmisja za darmo

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Górnik Łęczna? W tym wypadku polecamy Ci skorzystanie Ci z Canal+ Online, o czym wspomnieliśmy już wyżej. Co trzeba zrobić i jak to dokładnie działa? To akurat jest bardzo proste, bo wystarczy założyć konto z naszym kodem ZAGRANIE i spełnić dwa dodatkowe warunki:
  1. Zarejestrować się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj dowolny kupon (możesz to zrobić bez ryzyka)
  5. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)
W eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start, z którymi możesz obstawiać i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania tej rywalizacji!

Górnik Zabrze – Górnik Łęczna, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Górnik Zabrze – Górnik Łęczna będzie również pokazywana w aplikacji na telefony od Canal+ Online i w wersji przeglądarkowej. Możliwości jest więc sporo, a do oglądania starcia w dobrej jakości potrzebujesz jedynie szybkiego internetu.

Górnik Zabrze – Górnik Łęczna, kursy bukmacherskie

Przed startem spotkania Górnik Zabrze – Górnik Łęczna możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy na nie wystawili operatorzy. W ofercie bukmacherów można w końcu znaleźć bardzo ciekawe opcje na rynek 1X2. Widać po kursach, że to gospodarze mają o wiele większe szanse na zwycięstwo.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:03.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Górnika Zabrze z Górnikiem Łęczna?

Starcie Górnika Zabrze z Górnikiem Łęczna będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Górnik Zabrze zagra z Górnikiem Łęczna?

Starcie Górnika Zabrze z Górnikiem Łęczna zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze