Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Górnik Zabrze – Cracovia? Rywalizację tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online, a więcej o tym piszemy niżej. Gospodarze to faworyci, ale czy wykorzystają swoje atuty, żeby wygrać? Na pewno warto będzie obejrzeć rywalizację tych ekip, ponieważ możemy spodziewać się kilku goli.

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Górnik Zabrze – Cracovia, gdzie oglądać

W sobotę w pierwszej kolejce Ekstraklasy dojdzie do meczu Górnik Zabrze – Cracovia. Gospodarze naturalnie są tutaj ogromnymi faworytami, aczkolwiek wiemy, że goście mogą postarać się o sprawienie niespodzianki. Z całą pewnością możemy spodziewać się tutaj dobrego widowiska i kilku goli. Kto dopisze pierwsze trzy punkty na swoje konto? Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Cracovia? Taką możliwość dostaniesz w Canal+ Sport!

Górnik Zabrze – Cracovia, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Górnik Zabrze – Cracovia to dobrze trafiłeś, bowiem mamy informacje, gdzie możesz obejrzeć ten mecz za darmo. To spotkanie będzie pokazywane w Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4k Ultra. Jeżeli nie masz dostępu do tych kanałów, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher do Canal+ Online i w nim obejrzeć rywalizację tych ekip!

Górnik Zabrze – Cracovia, transmisja na żywo za darmo

Transmisję online z meczu Górnik Zabrze – Cracovia będziesz mógł obejrzeć dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner. Za rejestrację u tego operatora dostaniesz możliwość odebranie voucheru, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Odebranie vouchera jest proste, co też pokazujemy tutaj:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Przy okazji sprawdź, gdzie oglądać Ekstraklasę i obserwuj, jak radzą sobie pozostałe ekipy. Warto się tym zainteresować, bo dzięki temu można oglądać za darmo wszystkie starcie polskiej ligi.

Górnik Zabrze – Cracovia, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Cracovia w TV, to warto zapoznać się jeszcze z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany już również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości mamy dużo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Górnik Zabrze – Cracovia, szanse na zwycięstwo

Na sam koniec możemy zastanowić się, kto może wygrać to stracie. Patrząc na kursy bukmacherskie, to większe szanse na wygraną ma Górnik Zabrze, co też widać po samych kursach bukmacherskich od polskich operatorów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 09:47.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Górnik - Cracovia?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Górnik zagra z Cracovią?

Rywalizacja Górnika Zabrze z Cracovią rozpocznie się o godzinie 19:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze