Gdzie obejrzeć mecz Górnika Łęczna z Zagłębiem Lubin? Tego dowiesz się z poniższego artykułu. W tym sezonie obie ekipy może nie błyszczą, ale na pewno ich bezpośrednie starcie będzie ciekawe. Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną mają goście, którzy lepiej się prezentowali dotychczas. Kibice oglądający to starcie na pewno nie powinni się nudzić!

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj zawodnicy Górnika Łęczna zmierza się na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Górnik w tym sezonie dotychczas prezentował się dość słabo, ale Zagłębie wcale nie było wiele lepsze. W bezpośrednim starciu jednak obie ekipy powinny postawić na ofensywę i w efekcie zobaczymy co najmniej kilka goli. Starcie tych ekip obejrzysz m.in. w Canal+ Sport oraz Canal+ Online. W eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online.

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać za darmo?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie obejrzeć za darmo mecz Górnika z Zagłębiem to dobrze trafiłeś. Niżej tłumaczymy właśnie, jak możesz odebrać wspomniany voucher. Nie zapomnij jednak, żeby zerknąć jeszcze na typy na tę rywalizację, które znajdziesz w Zagranie!

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Górnikiem, a Zagłębiem będziesz mógł obejrzeć też w TV. Wystarczy, że będziesz postępował krok po kroku razem z instrukcją przygotowaną specjalnie przez nas:

  1. załóż nowe konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj w tym czasie dowolny zakład bez ryzyka w eWinner
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  6. wykorzystaj go w Canal+ Online

ewinner voucher

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane chociażby w Canal+ Online, które ma np. aplikację mobilną, a ta działa bardzo dobrze. Do tego możesz też obejrzeć spotkanie tych ekip przez przeglądarkę.

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin: zapowiedź meczu

Tym razem przyjdzie nam obejrzeć starcie Górnika Łęczna z Zagłębiem Lubin. Gospodarze mogą mieć spore problemy ze złamaniem defensywy rywali, ale raczej ta rywalizacja nie zakończy się remisem 0:0.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:08.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin?

Spotkanie Górnika Łęczna z Zagłębiem Lubin możesz obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

O której Łęczna zagra z Zagłębiem?

Starcie Górnika Łęczna z Zagłębiem Lubin zaplanowane zostało na 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze