Już dzisiaj odbędzie się spotkanie Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza w ramach 32 kolejki Ekstraklasy, w której dojdzie do bardzo wyrównanego starcia. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście, co zresztą widać po kursach. Czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie!
baner od ewinner do canal+ online
fot. ewinner

Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza, gdzie oglądać

W niedzielę o godzinie 18:00 dojdzie do meczu Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza, czyli starcia dwóch najgorszych drużyn w lidze. Po 31 kolejkach gospodarze mają 27 punktów, a goście 30 oczek, więc trudno tutaj mówić o zespołach, które się jakkolwiek prezentują. Termalica teoretycznie ma jeszcze szanse na utrzymanie, ale raczej się to nie uda. Warto natomiast sprawdzić, gdzie oglądać to spotkanie!

Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza będzie do obejrzenia w Canal+ Sport, które w sezonie 2021/2022 pokazuje wszystkie starcia Ekstraklasy. Jeżeli nie masz dostępu do kanału telewizyjnego tej stacji, to możesz skorzystać z Canal+ Online, o którym więcej piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na temat tej platformy. Warto się nią zainteresować, bo w ten sposób możesz oglądać spotkania za free!

Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo za darmo

Jak chcesz oglądać za darmo spotkanie Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza, to skorzystaj z naszej współpracy z eWinnerem, gdyż proponujemy Ci voucher do Canal+ Online na 30 dni. Jak możesz go otrzymać? O wszystkim piszemy dokładnie w specjalnej instrukcji, którą znajdziesz tutaj:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  6. Odbierz voucher do Canal+ Online
  7. Oglądaj mecz Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza
Jak więc widzisz, jest to dość proste, a dzięki temu będziesz mógł oglądać mecze niezależnie od tego, gdzie jesteś!

Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza, transmisja online

Stream online ze spotkania Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza będziesz mógł obejrzeć także w aplikacji na telefony od Canal+ Online. Wystarczy, że masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także stabilny internet, dzięki któremu transmisja nie będzie się przerywać. Przy okazji zerknij, gdzie oglądać Ekstraklasę i obserwuj pozostałe spotkania z polskiej ligi!

Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów będziemy tutaj świadkami bardzo wyrównanego starcia, które warto obejrzeć. Jeżeli chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to sprawdź, co proponują operatorzy. W ich ofercie można znaleźć interesujące zakłady ze sporym value, jak np. te tutaj:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 08:22.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Łęczna - Termalica?

Spotkanie Łęcznej z Termalicą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i Canal+ Sport.

O której Łęczna zagra z Termalicą?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze