Gdzie oglądać mecz Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz? O tym piszemy w poniższym artykule. W niedzielę na zapleczu Ekstraklasy rozegrane zostaną aż trzy spotkania, a jednym z nich będzie starcie Łęcznej z Sandecją. Gospodarze są tutaj faworytami, ale czy uda się im zgarnąć komplet punktów z tak wymagającym rywalem?

Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z platformy bez żadnych opłat przez 30 dni. Jak zdobyć taki voucher?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Zobacz też, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskiej, gdzie możesz obstawić mecz Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz i zwiększyć emocje z oglądania.

Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz? O tym pisaliśmy wyżej, gdzie pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz korzystać z Polsat Box Go za darmo przez aż 30 dni. Na pewno warto będzie obejrzeć starcie Łęcznej z Sandecją, bo zapowiada się, że będziemy świadkami dość wyrównanego spotkania. Gospodarze są faworytami, ale sezon zaczęli od porażki z Puszczą, więc teraz będą chcieli się odkuć.

Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu. Mecz Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz będzie transmitowany w Polsat Box Go. Jak chcesz obejrzeć to spotkanie na telewizorze, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Polsat posiada swoją aplikację na TV, więc wystarczy ją pobrać i w niej zalogować się na swoje konto.

Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Łęczna to faworyt, ale Sandecja na pewno może powalczyć o komplet punktów!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Łęczna - Sandecja?

Rywalizacja tych ekip zostanie puszczona w Polsat Box Go.

O której Łęczna zagra z Sandecją?

Starcie tych drużyn rozpocznie się o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze