Górnik Łęczna – Motor Lublin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.03.2024

Piłkarz Łęcznej podczas sparingu

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Motor Lublin? W niedzielę kibiców polskiej piłki klubowej czekają aż 3 mecze na poziomie Fortuna 1. Ligi! Zmagania w tych rozgrywkach rozpoczną się w Łęcznej, gdzie miejscowy Górnik zagra z rewelacją sezonu, a więc Motorem Lublin. Gdzie i w jaki sposób zobaczyć tę rywalizację na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Górnik Łęczna – Motor Lublin na żywo w TV

Spotkanie Górnika z Motorem będzie jednym z trzech niedzielnych spotkań na zapleczu Ekstraklasy. O dziwo z tych dwóch drużyn nieco lepiej spisują się w tym sezonie goście, którzy realnie walczą o sensacyjny awans, a Górnik obecnie zajmuje 8. miejsce w lidze. Sama rywalizacja zaplanowana została na 3. marca 2024 roku i rozpocznie się punktualnie o godzinie 12:40. Starcie to będzie można śledzić na żywo w telewizji, jednak będzie ono pokazywane na bezpłatnym kanale, a mianowicie Polsat Sport. A jak wyglądają wyliczenia bukmacherów na ten mecz?

Górnik Łęczna – Motor Lublin: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Rzecz jasna, transmisja w TV to nie jedyna opcja pozwalająca zobaczyć zmagania Górnika z Motorem na żywo! Obecnie prawa transmisyjne do pokazywania rozgrywek Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat. W Internecie znajdziemy oficjalny serwis streamingowy tejże telewizji, a zatem Polsat Box Go. Tam również będziemy w stanie śledzić rywalizację w Łęcznej na żywo, jednak uprzednio należy wykupić odpowiedni pakiet z transmisjami. Jeżeli chodzi o streamy online za darmo, to niestety w chwili obecnej takich rozwiązań nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Motor Lublin?

Mam nadzieję, że treść tego artykułu pozwoliła Wam dowiedzieć się, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, jak i samo spotkanie Górnika z Motorem. Z racji na dobrą dyspozycję obu klubów, oraz walkę o awans do Ekstraklasy, mecz zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno będzie warty oglądania. Przypomnę zatem, że transmisję znajdziemy zarówno w TV na Polsat Sport, jak i w internetowym serwisie Polsat Box Go, a obydwie opcje mają status legalnych i bezpiecznych. Pozostało życzyć mi więc jak największych emocji i nienagannie działających transmisji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze