Czy będzie transmisja w TV z meczu Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok? Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Canal+ Sport, o czym więcej opowiemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Pogoń Szczecin co można zauważyć m.in. po kursach bukmacherskich. Kto wygra to starcie?

baner od ewinner na canal+ online

Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać

W sobotę o godzinie 17:30 będziesz mógł obejrzeć spotkanie Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok, które rozegrane zostanie w ramach ostatniej kolejki tego sezonu Ekstraklasy. W niej dojdzie do rywalizacji Górnika z Jagiellonią, a więc zapowiada się na to, że będziemy świadkami interesującego starcia. Zdaniem bukmacherów nieco większe szanse na zwycięstwo ma tutaj Jagiellonia, ale czy uda się jej to wykorzystać?

Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Jesteś ciekawy gdzie możesz obejrzeć transmisję w TV z meczu Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok? Taką możliwość masz  m.in. w Canal+ Sport oraz w TVP SPORT, który regularnie pokazuje spotkania Ekstraklasy. Jeżeli nie masz TV, to niżej pokażemy Ci, jak oglądać za darmo mecz Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok. Kanały, które pokażą to starcie, to Canal+ Sport 3, ale oprócz tego będzie jeszcze multiliga.

Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok będzie do obejrzenia także w Canal+ Online. Jest to internetowa platforma od Canal+. Nasza współpraca z eWinnerem dalej Ci możliwość odebrania vouchera na 30 dni dostępu do tej stacji. Jak możesz odebrać taki voucher? Poniżej przedstawimy Ci krótka instrukcje, według której powinieneś postępować.

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

W eWinner jest bonus na start, a grając razem z nim możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkania Pogoni z Rakowem. Wystarczy po prostu założyć konto z kodem ZAGRANIE, co możesz zrobić klikając link znajdujący się wyżej.

Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok w TV, to warto jeszcze zapoznać się z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok możesz jeszcze zerknąć, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację wystawili polscy operatorzy, bo w ich ofercie znajdują się interesujące zakłady.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 15:19.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Łęczna - Jagiellonia?

Spotkanie Łęcznej z Jagiellonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Łęczna zagra z Jagiellonią?

Łęczna zmierzy się z Jagiellonią już o godzinie 17:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze