Górnik Łęczna – Górnik Zabrze: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 27.11.2021

zawodnik górnika zabrze

Przed nami kolejne spotkanie w ramach Ekstraklasy. Już w sobotę dojdzie do spotkania “dwóch Górników”, bowiem Łęczna podejmie ekipę z Zabrza. Goście będą tutaj mocnymi faworytami, ale czy przełoży się to na samo spotkanie? Sprawdź, gdzie możesz oglądać mecz i czy będzie transmisja w TV lub stream online!

Górnik Łęczna – Górnik Zabrze – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj w 16 kolejce Ekstraklasy dojdzie do spotkania pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Górnikiem Zabrze. Goście będą mocnymi faworytami w tym starciu, głównie ze względu na fakt, że posiadają o wiele lepszą kadrę. W tabeli znajdują się na bezpiecznym, bo 12 miejscu i jak zdobędą jeszcze trzy, czy cztery wygrane to będą już spokojnie mogli myśleć o utrzymaniu, a to ich główny cel. Łęczna z kolei to outsider ligi, który dotychczas wygrał zaledwie jedno spotkanie. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Górnika Łęczna z Górnikiem Zabrze. Odbierz przy okazji wysokie bonusy bukmacherskie!

Górnik Łęczna – Górnik Zabrze: gdzie oglądać za darmo?

Co trzeba zrobić, żeby obejrzeć za darmo mecz Górnika Łęczna z Górnikiem Zabrze? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem jest to możliwe. Tutaj instrukcja krok po kroku:

  1. najpierw zarejestruj konto z tego miejsca: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. podaj kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto i w ciągu siedmiu dni zweryfikuj swoje dane
  4. zagraj w tym czasie bez ryzyka dowolny kupon
  5. zgłoś się po voucher do Canal+ Online
  6. wykorzystaj go i oglądaj mecz

ewinner baner do tv

Górnik Łęczna – Górnik Zabrze: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Co musisz zrobić, żeby obejrzeć w TV mecz Górnika Łęczna z Górnikiem Zabrze? Pobierz aplikację na telewizor od Canal+ Online i włącz w niej Canal+ Sport, bo to na kanałach tej stacji zostanie puszczone to starcie.

Górnik Łęczna – Górnik Zabrze: stream na żywo online

Stream online na żywo z meczu Górnik Łęczna – Górnik Zabrze będzie dostępny na Canal+ Online. Inne platformy też mają dostęp do kanałów Canal+ Sport, ale to ta platforma ma najlepszą jakość na przenośnych urządzeniach.

Górnik Łęczna – Górnik Zabrze: zapowiedź meczu

Spotkanie “dwóch Górników” wcale nie powinno być nudne. Zabrzanie grają dość ofensywny futbol, ale często są po prostu bardzo nieskuteczni. Gospodarze dla porównania to najgorsza defensywa ligi, więc tutaj możemy spodziewać się wielu bramek!

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Łęczna - Górnik Zabrze?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Górnik Łęczna zagra z Górnikiem Zabrze?

Spotkanie Górnika Łęczna z Górnikiem Zabrze zaplanowane zostało na godzinę 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze