Arkadiusz Wrzosek znów stanie przed szansą, żeby utrzeć nosa wyżej notowanemu rywalowi. Polak zmierzy się w rewanżowej walce z Badrem Hari, którego pokonał we wrześniu ubiegłego roku. Tym samym polski kick-boxing zyskał wielką rozpoznawalność. Czy Wrzosek potwierdzi, że tamta wygrana nie była przypadkiem? Sprawdź typy i kursy na walkę Glory 80: Wrzosek vs Hari!

fortuna ksw 68

Glory 80, typy i kursy bukmacherskie

Fani sportów walki doskonale znali Arkadiusza Wrzoska, który rywalizował nie tylko w formule kick-boxingu, ale też MMA. Świat na dobrą sprawę poznał Polish Hightowera we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas to Wrzosek na gali Glory 78 zwyciężył doświadczonego Badr Hariego. Sytuacja była o tyle spektakularna, że wcześniej Polak kilka razy leżał na deskach, a mimo to znokautował holenderskiego zawodnika.

Poprzednia walka Wrzoska była drogą z piekła do nieba. Wówczas Polak nie był faworytem w kursach bukmacherskich, a mimo to zdołał odnieść wygraną. Tym razem Polish Hightower przystępuje do rewanżu jako underdog. To pokazuje, że bukmacherzy wciąż zdecydowanie wyżej cenią umiejętności Holendra.

Arkadiusz Wrzosek – Badr Hari, typy i kursy na walkę

Jak będzie tym razem? Badr Hari to były mistrz K-1 w wadze ciężkiej. Holender jest o osiem lat starszy niż Arkadiusz Wrzosek. Dla Hariego porażka była dotkliwa, ponieważ w opinii ekspertów był zdecydowanym faworytem. Tym bardziej, że konfrontacja toczyła się pod jego dyktando. Sporty walki mają jednak to do siebie, że sekunda nieuwagi może kosztować bardzo dużo. Tak było w pierwszym starciu Wrzosek – Hadri.

Co obstawiamy? Kursy na Wrzoska są wysokie, co może kusić, żeby zagrać na jego zwycięstwo. Jeśli raz się ta sztuka udała, to dlaczego nie drugi raz? Polak na pewno zyskał dużo pewności siebie. To Badr Hari jest pod presją, co może plątać jego nogi w ringu. Polak zawalczy bez obciążenia mentalnego, a to może prowadzić do kolejnej niespodzianki.

Kto wygra?
STS
1.32
Badr Hari
3.05
Arkadiusz Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.32
Badr Hari
3.09
Arkadiusz Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Superbet
1.30
Badr Hari
3.06
Arkadiusz Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie oglądać Glory 80 i walkę Arkadiusz Wrzosek – Badr Hari?

Pojedynek Glory 80 będzie dostępny w systemie Pay Per View. Gala odbędzie się w belgijskim Hasselt już w najbliższą sobotę tj. 19 marca. Konfrontacje Wrzosek – Hari, a także pozostałe walki można oglądać na żywo za pośrednictwem serwisu app.gloryfightfightfight.com. Tam wykupisz dostęp do PPV z transmisją gali. Cena? To koszt rzędu 19.99 euro.

Transmisja i stream z walki Wrzosek – Hari na Glory 80 | PPV

Stream online uruchomisz tylko za pośrednictwem oficjalnej strony federacji Glory. Przed wykupieniem dostępu do PPV powinieneś zarejestrować konto. Wszystko działa podobnie, co w przypadku PPV na FAME MMA czy Gromdę. Po utworzeniu konta możesz dokonać opłaty online za PPV, a następnie aktywować kod z transmisją online.

Jeden pojedynek z karty wstępnej Glory 80 będzie dostępny w otwartej transmisji. Chodzi o konfrontacje: Jos van Belzen vs Jay Overmeer.

Glory 80: analiza i zapowiedź gali

Na gali Glory 80, która odbędzie się w sobotni wieczór w Belgii walką wieczoru będzie konfrontacja w wadze ciężkiej pomiędzy Jamalem Ben Saddikiem a Levi Rigtersem. Pojedynek Wrzoska z Harim na karcie walk Glory 80 figuruje jako co-main event. Przypomnijmy, że federacja Glory uznawana jest za najlepszą na świecie w kickboxingu.
Podczas najbliższej gali dojdzie również do kobiecej konfrontacji. Co więcej, walka ta zdecyduje o mistrzowskim pasie w kategorii super koguciej. Tiffany van Soest będzie bronić tytułu w konfrontacji z Manazo Kobayashi.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala Glory 80?

O tym, kiedy odbędzie się Glory 80 wiedzieliśmy już od dwóch miesięcy. Dzięki temu uczestnicy gali mogli szlifować formę na to wydarzenie. Glory 80 zostało zaplanowane na 19 marca 2022 roku. A pisząc dokładniej wydarzenie pod flagą najlepszego organizacji kickboxingu na świecie odbędzie się już w najbliższą sobotę. Początek gali zaplanowany jest na godzinę 20:00. Patrząc na rozpiskę gali Arkadiusz Wrzosek powinien wejść do ringu po godzinie 22:00.

Glory 80 karta walk

Na najbliższej gali dojdzie do sześciu konfrontacji. Organizatorzy zaplanowali dwie walki w wadze ciężkiej, a także starcia w kategorii lekkiej, średniej i koguciej. Na karcie walk Glory 80 znalazło się miejsce dla jednego pojedynku kobiecego.

Oto pełna karta walk Glory 80:

  • Jamal Ben Saddik (36-9, 29 KO) vs. Levi Rigters (13-1, 6 KO)
  • Arkadiusz Wrzosek (13-5, 9 KO) vs. Badr Hari (106-16, 92 KO)
  • Tiffany van Soest (22-6-2, 8 KO) vs. Manazo Kobayashi (16-3-4, 3 KO)
  • Ertugrul Bayrak (17-8, 5 KO) vs. Serkan Ozcaglayan (42-6, 34 KO)
  • Guerric Billet (33-5-1, 14 KO) vs. Nordin Ben Moh (88-8, 45 KO)
  • Jos van Belzen (8-1, 3 KO) vs. Jay Overmeer (25-4, 12 KO)

Jamal Ben Saddik vs Levi Rigters

W walce wieczoru na Glory 80 faworytem w kursach bukmacherskich jest Jamal Ben Saddik. Zawodnik pochodzący z Maroka na swoim koncie ma 44 walki, z których zwyciężył 36 pojedynków. Jego rywal ma znacznie mniejsze doświadczenie. Dla porównania – Levi Rigters do tej pory stoczył tylko 14 walk. Trzeba jednak oddać, że Holender do tej pory przegrał tylko raz. Gołym okiem widać, kto w tym pojedynku zaczyna budować karierę, a kto jest starym wyjadaczem.

Kto wygra? W zakładach Fortuny większe szansę daje się na zwycięstwo Ben Saddika. To zawodnik, który jest o 5 centymetrów wyższy od swojego rywala. Co więcej – jest też cięższy. Levi Rigters może przeciwstawić młodość. Pamiętajmy jednak, że Jamal Ben Saddik wciąż ma przed sobą dobrych kilka lat kariery.

Fortuna
1.62
Wygra Jamal Ben Saddik

Arkadiusz Wrzosek vs Badr Hari – zapowiedź walki

To zawodnicy o zbliżonym potencjale fizycznym. Wrzosek jest nawet o kilka centymetrów wyższy niż Badr Hari. Oczywiście to Holender jest znacznie bardziej utytułowany. Trzeba jednak pamiętać, że Hari najlepsze lata kariery ma już za sobą. Mimo to bukmacherzy są przekonani, że Golden Boy w sobotni wieczór pokona naszego reprezentanta. Skąd ta pewność? Wydaje się, że bazują na tym, co ujrzeli we wrześniu ubiegłego roku. Tam, choć Polak wygrał, to przez większą część walki przebieg rywalizacji kontrolował Badr Hari.

Typy dnia ze sportów walki, a także pozostałych dyscyplin znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/typy-dnia/.

Tiffany van Soest vs Manazo Kobayashi

Tiffany van Soest to aktualna mistrzyni Glory w kategorii super koguciej. Amerykanka do tej pory stoczyła 30 walk, w których odniosła 22 zwycięstw. Co więcej, ma ona również przygodę w MMA. Ostatnio von Soest wygrała dwie walki na gali Glory 71 i Glory 77. Oba te starcia kończyła na pełnym dystansie rundowym. W sobotę będzie bronić mistrzowskiego tytułu w pojedynku z Manazo Kobayashi. Japonka do tej pory zwykle walczyła w swoim kraju. Co ciekawe, we wrześniu przegrała na gali RISE GIRLS POWER 5.

W kursach bukmacherskich dużą faworytką jest Tiffany van Soest, z czym również zgadzamy się na zagranie.com.

STS
1.22
Wygra Tiffany van Soest

Typy na Glory 80 | Wrzosek – Hari

Naszym zdaniem Arkadiusz Wrzosek znów zadziwi świat kickboxingu. Liczymy, że wyjdzie jego wszechstronność, bo przypomnijmy, że Polish Hightower ma za sobą również jeden pojedynek w boksie. Wrzosek wygrał trzy ostatnie walki, co przekłada się na wysokie morale. Badr Hari ugiął się po jego ciosie kilka miesięcy temu. Jeśli Wrzosek znów trafi, to ponownie może znokautować bardziej utytułowanego Holendra.

STS
1.22
Wygra Arkadiusz Wrzosek

Fot. PressFocus

FAQ

Kiedy walka Wrzosek - Hari?

Pojedynek ten odbędzie się na Glory 80 już w najbliższą sobotę tj. 19 marca 2022 roku.

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Bukmacherzy typują zwycięstwo holenderskiego zawodnika. Typy na Wrzoska można stawiać po kursach ponad 3.00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze