Fot. Norbert Barczyk

Czas na ostatni duży turniej w świecie CS:GO w tym roku! Osiem drużyn stanie do walki o zdobycie tego trofeum wraz z nagrodą główną w postaci 200 tysięcy dolarów oraz 3 tysięcy punktów Blast. Która drużyna na ten moment ma największe szanse na wygranie tego turnieju? Dziś możemy zobaczyć w sumie trzy spotkania i w każdym z nich występować będą najlepsze drużyny na świecie. Czy NaVi i Astralis bezproblemowo rozprawią się ze swoimi pierwszymi rywalami?

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 2961PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan-2961PLN

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Astralis – Complexity
15.12.2020 r. Godz. 15:30

Nieprzypadkowo na zdjęciu na szczycie artykułu znajduje się Emil “Magisk” Reif. Ten duński zawodnik od lat jest pośród światowej czołówki zawodników CS:GO, jednak dlaczego zdecydowałem się na wybranie jego do naszej analizy? Na grę tego zawodnika w ostatnich tygodniach największy wpływ miała zmiana ról w drużynie Astralis i przejęcie prowadzenia gry przez Gla1va. Zdjęcie tego obowiązku z Magiska znacznie go odciążyło i sprawiło, że powoli wyrasta on na drugiego najlepszego strzelca drużyny, zaraz po Device. Czego się od niego spodziewam w dzisiejszym meczu?

Przede wszystkim stabilności. Zawodnik ten w ostatnich spotkaniach praktycznie nie schodził poniżej pewnego poziomu, i nigdy nie miał gorszego dnia. Linia, jaką bukmacher wystawia na zabójstwa tego zawodnika w tym meczu to 39,5 eliminacji na pierwszych dwóch mapach. W ciągu ostatnich pięciu spotkań jedynie raz zdobył on mniej zabójstw, jednak było to w meczu przeciwko Mousesports, gdzie Astralis po prostu bezlitośnie rozprawiło się z rywalami, przez co nie było po prostu wystarczającej liczby rund, żeby te eliminacje zdobywać. Sam zawodnik jednak jest naprawdę bardzo stabilny, a to bardzo ceniona cecha u gracza. Sprawia to, że typując jego eliminacje nie musimy się bać o nagły gorszy mecz czy spadek formy.

Dlaczego myślę, że akurat przeciwko Complexity Magisk będzie miał okazje do fragowania? Przede wszystkim dlatego, że spodziewam się oporu ze strony ekipy Konfiga. Mieli oni teraz trochę czasu, żeby lepiej przećwiczyć pewne aspekty swojej gry, wobec czego spodziewam się ich lepszej postawy niż chociażby w meczu z Furią. Astralis natomiast dopiero co zakończyło wcześniejszy turniej, zatem nie będą mieli oni aż tyle czasu, żeby przygotować się konkretnie na zagrania Complexity. Oczywiście cały czas wyraźnym faworytem pozostają Duńczycy, jednak nie sądzę, żeby był to mecz oddany bez walki przez Jksa i resztę. A tutaj wchodzi już prosta matematyka, im więcej rund w meczu, tym więcej okazji na fragi, nawet jeden frag w rundzie przybliża nas do trafienia naszego typu.

Podsumowując, moim zdaniem Magisk jest obecnie drugim najlepszym strzelcem w ekipie Astralis, a jeśli chodzi o stabilność formy to zdecydowanie tam króluje. Oddanie roli in game leadera pokazało, jak bardzo ta rola go ograniczała i dopiero teraz widzimy jego prawdziwe umiejętności. Tak jak mówiłem, Complexity powinno stworzyć jakieś zagrożenie, wobec czego nie będziemy musieli się martwić o szybkie zakończenie map. Słowo “Magisk” w języku duńskim oznacza magiczny. Czy dziś ten zawodnik zaczaruje nam serwery i po raz kolejny pokaże coś niesamowitego? Na to mam nadzieję i wrzucam over zabójstw tego gracza na mój kupon!


Astralis – Complexity
15.12.2020 r. Godz. 15:30
Typ: Magisk powyżej 39,5 eliminacji (1&2 mapa)
Kurs: 1.83

Baner grupy esportowej


Natus Vincere – Furia

15.12.2020 r. Godz. 19:00

Ostatni mecz dzisiaj, chociaż zapowiada się dosyć ciekawie, to może się skończyć bardzo szybko. NaVi będzie podejmować Furię i tutaj faworyt może być tylko jeden. Natus Vincere to obecnie jednak z trzech najlepszych drużyn na świecie i ostatnie turnieje pokazują, że jedynie Astralis lub Vitality są w stanie ich powstrzymać. Furia natomiast nie jest teraz w najlepszej formie, a ich ostatnie wyniki przypominają prawdziwą kratkę. Ponadto ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się szybką wygraną NaVi wynikiem 2:0. Czy tym razem ekipa Viniego znajdzie sposób na powstrzymanie swoich rywali i ugranie przynajmniej jednej mapy?

Moim zdaniem NaVi jest w tym momencie w dosyć ciekawym miejscu pod względem ich formy. Nie potrafią oni wygrać w najważniejszych spotkaniach z najgroźniejszymi rywalami jak, chociażby w finale IEM Beijing przeciwko Vitality, jednak w grze przeciwko nieco słabszym przeciwnikom grają wyśmienicie i po prostu miażdżą ich. Tak właśnie było w ich ostatnim starciu z Furią, które zakończyło się wynikiem 2:0. NaVi jest wtedy w 100% skoncentrowane, uwielbiają grać w roli faworyta i nie dają swoim rywalom żadnych szans. W tamtym meczu Furia nie miała nawet chwili nadziei na wygranie tego meczu i myślę, że bardzo podobnie będzie dzisiaj.

Furia w ostatnich meczach wyglądała naprawdę chwiejnie. Przegrane z G2 oraz Astralis, następnie trudna przeprawa, zakończona zwycięstwem przeciwko OG. Ich szybka i dynamiczna gra początkowo zaskakiwała rywali, jednak z czasem potrafili się oni do niej dostosować, zwłaszcza takie ekipy jak Astralis czy właśnie NaVi. Muszą oni popracować nad swoim planem na rundy, gdyż nawet wybitna forma Viniego nie pozwoliła im na ugranie nawet jednej mapy przeciwko najlepszym drużynom. Moim zdaniem w tym momencie są oni zdecydowanie w gorszej formie niż NaVi i nie widzę tutaj szansy na tak szybką poprawę.

Co prawda, NaVi obecnie nie jest tym niszczycielem, zrównującym każdego swojego oponenta z ziemią, jednak ciągle są piekielnie niebezpieczni. S1mple jest w świetnej formie, a po stronie Furii po prostu nie ma aktualnie zawodnika, który mógłby mu sprostać. Poprzednie starcie tych dwóch drużyn idealnie pokazało braki Furii, oraz pokazało, dlaczego to NaVi jest lepszą drużyną. Ekipa electronica powinna bezproblemowo poradzić sobie z dzisiejszym rywalem i spokojnie rozpocząć starcie w grupie B. W takiej formie rozgrywek każdy punkt jest na wagę złota, dlatego jestem pewny, że NaVi świetnie przygotuje się do tego spotkania i w pewny sposób rozpocznie swój marsz po pierwsze miejsce w swojej grupie! Dorzucam czyste zwycięstwo NaVi, co zamyka mój kupon!

Natus Vincere – Furia
15.12.2020 r. Godz. 19:00 
Typ: NaVi wygra spotkanie
Kurs: 1.48

Zakład bez ryzyka w BETFAN do 100 – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan-2961pln
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

 

 

Kupon betfan 15.12.2020 r.