GKS Tychy – Odra Opole: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.02.2024

Piłkarz GKS Tychy podczas sparingu

Gdzie oglądać GKS Tychy – Odra Opole? W piątek kibice Fortuna 1. Ligi będą mogli emocjonować się dwiema potyczkami. Ciekawie zapowiada się spotkanie dwóch rewelacji trwającego sezonu, a zatem rywalizacja GKS-u Tychy z Odrą Opole. Gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to starcie na żywo? O tym w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zapraszam.

GKS Tychy – Odra Opole na żywo w TV

Przed tygodniem wystartowała runda wiosenna w Ekstraklasie, a w ten weekend na dobre do gry wraca Fortuna 1. Liga. Mecz Tyszan z Odrą zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ obydwa zespoły na jesieni spisywały się powyżej oczekiwań i mają realne szanse na wywalczenie awansu do Ekstraklasy! Sam mecz zaplanowany został na najbliższy piątek, a więc 16. lutego 2024 roku i rozpocznie się o godzinie 20:30. Obejrzymy go na kilka sposobów, a wśród nich jest transmisja w TV. Ta zostanie pokazana na programie Polsat Sport News! W wolnej chwili polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, gdzie również odszukacie interesujące potyczki piłkarskie na żywo!

GKS Tychy – Odra Opole, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

A gdzie prócz telewizji obejrzeć rywalizację GSK-u Tychy z Odrą Opole na żywo? Tu z pomocą ponownie przychodzi telewizja Polsat, która w sezonie 2023/24 posiada pełnię praw transmisyjnych do spotkań Fortuna 1. Ligi. I nawet gdy danego meczu nie ma w ofercie TV, to znajdziemy je na Polsat Box Go, a więc stronie internetowej operatora. Niestety za dostęp do streamów online w tym wypadku trzeba będzie zapłacić, jednak nie są to gigantyczne pieniądze. Ostatecznie decyzja odnośnie zakupu pakietu zależy tylko od Was, a ja w międzyczasie przedstawię aktualne kursy bukmacherskie na omawianą potyczkę zaplecza Ekstraklasy:

Gdzie oglądać GKS Tychy – Odra Opole?

W kwestii praw do pokazywania Fortuna 1. Ligi w sezonie 2023/24 nic się przez zimę nie zmieniło. Jeżeli zastanawialiście się zatem, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to wciąż prawa do pokazywania gier tych rozgrywek posiada telewizja Polsat. I tak mecz w Tychach będzie dostępny do obejrzenia zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamów online na stronie internetowej wspomnianego wydawcy. Pozostało mi więc podziękować serdecznie za uwagę i życzyć możliwie największych emocji w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze