GKS Tychy – Motor Lublin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.09.2023

Piłkarz Motoru Lublin z piłką

Gdzie oglądać GKS Tychy – Motor Lublin? W najbliższą niedzielę, tradycyjnie już, dojdzie do trzech potyczek na poziomie Fortuna 1. Ligi, a znakomicie zapowiadającym się starciem będzie między innymi to w Tychach, gdzie GKS podejmie Motor Lublin. Wielu kibiców zapewne poszukuje transmisji i streamów z tego wydarzenia, tak więc w poniższym tekście wyjaśnimy gdzie i jak je znaleźć. Zapraszam do sprawdzenia.

GKS Tychy – Motor Lublin na żywo w TV

Spotkanie GKS-u Tychy z Motorem Lublin zapowiada się do prawdy znakomicie i będzie stało ono na wysokim poziomie! GKS kampanię rozpoczął świetnie i był nawet liderem ligi, jednak obecnie jest po 3 kolejnych starciach bez zwycięstwa. Beniaminek z Lublina to natomiast prawdziwa rewelacja i aktualny wicelider tabeli, który uwielbia zaskakiwać! Jeżeli macie więc ochotę zobaczyć bezpośredni mecz tych ekip na żywo, to zarezerwujcie sobie czas 17. września od 12:40 – transmisja w TV pokazana zostanie na Polsat Sport!

GKS Tychy – Motor Lublin, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O ile transmisja w TV jest dość standardową i popularną opcją na oglądanie meczów, o tyle coraz większym zainteresowaniem cieszą się także streamy online. W przypadku rywalizacji GKS Tychy – Motor Lublin, taki stream będzie dostępny na oficjalnej stronie Polsatu, a więc w pakiecie Polsat Box Go. Dostęp do tej usługi nie będzie jednak darmowy, ale wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty. Na marginesie, warto spojrzeć na ciekawe kursy bukmacherskie dotyczące omawianej batalii. Oto wyliczenia i przeliczniki bukmacherów:

Gdzie oglądać GKS Tychy – Motor Lublin?

A jeżeli macie w tym starciu swojego faworyta i chcecie zagrać jego zwycięstwo, uczynicie to chociażby za sprawą aplikacji mobilnej STS, gdzie przy okazji znajdziecie inne transmisje z meczów piłkarskich. Spotkanie GKS – Miedź będzie można zobaczyć na żywo zarówno w telewizji, jak i w Internecie, jednak druga opcja będzie dodatkowo płatna. Mam nadzieję, że nieco ułatwiłem Wam życie. Pozostało mi więc życzyć jak najpłynniejszej transmisji i jak największych emocji z nią związanych!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze