Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Termalica Nieciecza? Więcej o tym dowiesz się z poniższego tekstu. Gospodarze po dobrym początku sezonu, gdy ograli ŁKS, teraz zmierzą się z Termalicą, czyli o wiele bardziej wymagającym rywalem. Goście to faworyci, ale czy uda się im tutaj przełamać? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo prawdopodobnie zobaczymy w nim kilka goli!

GKS Katowice – Termalica Nieciecza, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Termalica Nieciecza za darmo? Taką możliwość dostaniesz dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher do Polsat Box Go. Wystarczy zarejestrować się z naszego linku i spełnić proste warunki. Jak to zrobić?

  1. Załóż konto z TEGO linku –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN.
  3. Możesz wykorzystać te środki na zakład bez ryzyka w Fuksiarzu (rejestrując się z naszego linku dostaniesz zwrot 50% postawionej stawki do 500 zł)
  4. Po dokonaniu wpłaty bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  5. Aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Przy okazji zobacz też, gdzie oglądać 1. Ligę, ponieważ pozostałe spotkania z tych rozgrywek także możesz odpalić za free.

GKS Katowice – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo za darmo

Na zapleczu Ekstraklasy często jesteśmy świadkami ciekawych spotkań i nie inaczej powinno być dzisiaj, kiedy to GKS Katowice podejmie Termalicę Nieciecza. Goście są tutaj faworytami, ale to wcale nie oznacza, że Katowiczanie nie mają szans, bo jak dobrze wiemy, zespół ze Śląska lubi zaskakiwać. Transmisję za darmo z meczu GKS Katowice – Termalica Nieciecza będziesz mógł obejrzeć już od godziny 18:00.

GKS Katowice – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo w TV

W sezonie 2022/2023 mecze 1. Ligi w większości będą pokazywane jedynie na Polsat Sport. Transmisja w TV z meczu GKS Katowice – Termalica Nieciecza zostanie pokazana jedynie w aplikacji na TV od Polsat Box Go.

GKS Katowice – Termalica Nieciecza, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu GKS Katowice – Termalica Nieciecza np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS, to możesz to zrobić w aplikacji na te urządzenia. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś.

GKS Katowice – Termalica Nieciecza, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie GKS Katowice – Termalica Nieciecza możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie możemy znaleźć zakłady ze sporym value. O których zakładach mowa? Jest to np. rynek 1X2.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 09:44.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice - Termalica Nieciecza?

Rywalizację GKS Katowice z Termalicą Nieciecza będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której GKS Katowice zagra z Termalicą?

GKS zmierzy się z Termalicą już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze