GKS Katowice – Podbeskidzie: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.03.2024

Piłkarze GKS Katowice po zdobyciu gola

Gdzie oglądać GKS Katowice – Podbeskidzie? W niedzielę na poziomie Fortuna 1. Ligi odbędą się 3 spotkania, a jednym z nich będzie rywalizacja w Katowicach. Tam miejscowa Gieksa stawi czoła Podbeskidziu, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo na różne sposoby. Zapraszam zatem do lektury.

GKS Katowice – Podbeskidzie na żywo w TV

Rywalizacja GKS-u Katowice z Podbeskidziem będzie tylko jednym z trzech niedzielnych meczów na poziomie Fortuna 1. Ligi. Zdecydowanymi faworytami będą tu gospodarze, którzy na wiosnę prezentują doskonałą formę i regularnie wygrywają kolejne spotkania. Sam mecz odbędzie się 17. marca 2024 roku o godzinie 15:00 i już spieszę z podpowiedzią, gdzie oglądać go na żywo! Transmisja w TV będzie co prawda dostępna, jednak znajdziemy ją na dodatkowo płatnym kanale, a więc na Polsat Sport Premium 1. Za momencik powiem o streamach online w sieci, jednak wpierw informacja o aktualnych kursach bukmacherskich:

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 08:18, 21 kwietnia 2024 08:18.

GKS Katowice – Podbeskidzie: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście poza transmisjami w telewizji, polski rynek również legalne streamy online. Ten znajdziemy w sieci na oficjalnej stroni operatora Fortuna 1. Ligi, którym jest Polsat. Telewizja ta niektóre spotkania pokazuje w TV, jednak wszystkie najciekawsze mecze ligowe dostępne są w Internecie. Polsat Box Go to pakiet, który zakupicie za stosunkowo niewielkie pieniądze i który pozwoli Wam emocjonować się meczami tej ligi w formie wspomnianych streamów online. Jeżeli jesteście zatem zadeklarowanymi kibicami polskich rozgrywek klubowych, warto przemyśleć potencjalny zakup odpowiedniego pakietu w Polsat Box Go.

Gdzie oglądać GKS Katowice – Podbeskidzie?

Jeżeli do tej pory nie wiedzieliście, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to mam nadzieję, że ten artykuł uzupełnił Waszą wiedzę na ten temat. Spotkanie GKS-u Katowice z Podbeskidziem będzie dostępne zarówno w TV, jak i w formie legalnego streamu online. Minusem jest tu na pewno konieczność zapłaty za każdą z wymienionych opcji. Niestety nie odnajdziemy żadnej legalnej i darmowej alternatywy dla wyżej opisanych możliwości. Mimo to życzę możliwie największych emocji podczas starcia w Katowicach i dziękuję już serdecznie za poświęconą uwagę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze