W sobotę w ramach 34 kolejki pierwszej ligi rozegranych zostanie kilka spotkań, a w jednym z nich dojdzie do rywalizacji GKS Katowice – ŁKS. Gospodarze są tutaj faworytami, na co wskazują m.in. kursy bukmacherskie, ale goście na pewno mogą powalczyć o komplet punktów. Kto zgarnie ważne zwycięstwo i umocni swoją pozycję w tabeli?
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

GKS Katowice – ŁKS, gdzie oglądać

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania GKS Katowice – ŁKS, które rozegrane zostanie w ramach 34 kolejki. GKS Katowice naturalnie jest faworytem w tym starciu, bo zagra na własnym stadionie, ale to wcale nie oznacza, że ŁKS nie może tutaj powalczyć o komplet punktów. Jedno jest pewne – będzie to świetne widowisko i na pewno warto je będzie obejrzeć, a więcej o tym, gdzie możesz to zrobić, piszemy niżej!

GKS Katowice – ŁKS, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz GKS Katowice – ŁKS w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN. W jaki sposób? Dokładnie to opisujemy niżej. Przy okazji zerknij też, gdzie oglądać mecze 1 ligi!

GKS Katowice – ŁKS, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu GKS Katowice – ŁKS będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz
Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty i dzięki niemu możesz oglądać spotkanie GKS Katowice – ŁKS bez żadnych problemów!

GKS Katowice – ŁKS, transmisja online

Stream ze starcia GKS Katowice – ŁKS będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet.

GKS Katowice – ŁKS, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu GKS Katowice – ŁKS możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Korona, ale czy tak też będzie w samym spotkaniu?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 11:05.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz GKS Katowice - ŁKS?

Starcie GKS Katowice - ŁKS będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której GKS Katowice zagra z ŁKS?

GKS Katowice zmierzy się z ŁKS już o godzinie 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze