GKS Katowice – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.11.2023

GKS Katowice - GKS Tychy gdzie oglądać

GKS Katowice – GKS Tychy: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym niedzielnym pojedynku w Fortuna 1. lidze do walki o punkty ruszą drużyny zajmujące 5. i 13. pozycję w tabeli. I choć faworytem bukmacherów są gospodarze, to wydaje się, że goście nie powinni tak łatwo oddać tego spotkania, bowiem znajdują się wyżej w tabeli i są w dużo lepszej dyspozycji. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać GKS Katowice – GKS Tychy to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

GKS Katowice – GKS Tychy na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć GKS Katowice – GKS Tychy? Prawa do pokazywania spotkań z zaplecza Ekstraklasy posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport i to właśnie tam należy szukać najciekawszych pojedynków tychże rozgrywek. Nie powinno więc dziwić, że zbliżające się starcie pomiędzy tymi ekipami będzie można śledzić na żywo w TV. Pojedynek ten zobaczysz więc w Polsacie Sport, a odbędzie się on w niedzielę, 12. listopada o 12:40.

GKS Katowice – GKS Tychy gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online GKS Katowice – GKS Tychy będzie można śledzić na żywo w sieci. Co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada praw do transmisji, ale to nic straconego. Mianowicie spotkanie te zobaczysz w Polsat Box Go, czyli na platformie internetowej Polsatu. Wystarczy posiadać tam konto i wykupić odpowiedni pakiet z kanałami, aby cieszyć się z dostępu do wszystkich spotkań Fortuna 1. ligi.

Gdzie oglądać GKS Katowice – GKS Tychy?

Skoro już wiesz gdzie oglądać GKS Katowice – GKS Tychy, to dobrze jest zwrócić uwagę również na inne transmisjom live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do transmitowania przynajmniej kilku różnych lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. Do tego dochodzą pojedynki z NBA czy NHL, a także najciekawszych meczów siatkarskich czy turniejów tenisowych. A jeśli chciałbyś wiedzieć gdzie oglądać 1. ligę, to potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zaloguj się aby dodawać komentarze