GKS Jastrzębie – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (23.04.2022)

zawodnik widzewa łódź z piłką

Gdzie będzie transmisja z meczu GKS Jastrzębie – Widzew Łódź? Na to pytanie odpowiadamy właśnie w poniższym artykule, gdzie dokładnie opisujemy, w jaki sposób możesz obejrzeć mecz tych ekip całkowicie za darmo. Już dzisiaj o godzinie 15:00 rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach 29. kolejki pierwszej ligi i czeka nas prawdopodobnie bardzo ciekawe widowisko!

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź, gdzie oglądać

W sobotę czekają nas kolejne spotkania pierwszej ligi, a jednym z nich będzie starcie GKS Jastrzębie – Widzew Łódź, a więc będzie to starcie dwóch ekip o zupełnie różnym potencjale. Widzew jest obecnie na drugim miejscu w tabeli i walczy o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Dla porównania GKS Jastrzębie to najsłabsza ekipa pierwszej ligi, która prawdopodobnie spadnie do drugiej ligi. Podłączyć do walki o utrzymanie może ją jedynie zwycięstwo z Widzewem, ale będzie to bardzo trudne zadanie.

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, czy będzie transmisja w telewizji z meczu GKS Jastrzębie – Widzew Łódź. Jeżeli także jesteś w tym gronie, to dobrze trafiłeś, bo tutaj pokażemy Ci, jak możesz odpalić starcie pomiędzy tymi ekipami na telewizorze. Jest to możliwe dzięki Polsat Box Go, które ma swoją aplikację na TV. Wystarczy ją pobrać i zalogować się w niej na konto z abonamentem. Co zrobić, jeżeli nie chcesz go kupować? O tym piszemy niżej!

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź, transmisja za darmo

Aby obejrzeć transmisję online ze spotkania GKS Jastrzębie – Widzew Łódź. Musisz najpierw zarejestrować się w Fuksiarzu. To jednak nie powinno stanowić większego problemu, ponieważ przygotowaliśmy specjalną instrukcję, dzięki której zrobisz to w zaledwie kilka minut. Pamiętaj, że musisz jeszcze wpłacić minimum 50 zł na swoje konto depozytowe, żeby móc odebrać na mailu voucher.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  3. Wykorzystaj voucher

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie będziesz mógł obejrzeć mecz GKS Jastrzębie – Widzew Łódź, to warto jeszcze sprawdzić, jakie są pozostałe opcje, aby obejrzeć rywalizację tych ekip. Oprócz aplikacji na telewizor od Polsat Box Go, ta platforma dobrze działa także w przeglądarce na komputery oraz w aplikacji na smartfony, więc możliwości jest sporo. Pamiętaj także, że za rejestrację w Fuksiarzu jest bonus, z którym możesz obstawiać i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania tego spotkania!

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź, szanse na zwycięstwo

Przed startem rywalizacji tych ekip może się z tym zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie są dostępne u polskich operatorów na spotkanie GKS Jastrzębie – Widzew Łódź. W ofercie da się znaleźć ciekawe opcje np. na rynek 1X2:

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie - Widzew Łódź?

Starcie GKS Jastrzębie - Widzew Łódź będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której GKS Jastrzębie zagra z Widzewem Łódź?

GKS Jastrzębie zagra z Widzewem już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze