Gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie – Motor Lublin? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a więcej o tym piszemy niżej. Motor na papierze jest faworytem, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom. Która z nich wygra tę rywalizację?

GKS Jastrzębie – Motor Lublin, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie – Motor Lublin za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

GKS Jastrzębie – Motor Lublin, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie GKS Jastrzębie – Motor Lublin będzie jedynym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo zapowiada się ono dość interesująco. Przy okazji możesz sprawdzić też, jak działa w eWinner kod promocyjny i zdobądź dodatkowe bonusy!

GKS Jastrzębie – Motor Lublin, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania drugiej, polskiej ligi będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi Canal+ Online. Możesz pobrać aplikację na TV od Canal+ Online i obejrzysz to starcie na telewizorze.

GKS Jastrzębie – Motor Lublin, transmisja online

Transmisja online z meczu GKS Jastrzębie – Motor Lublin będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać! Cały proces jest bardzo prosty i warto się tym zainteresować, bo dzięki temu nie musisz płacić za abonament!

GKS Jastrzębie – Motor Lublin, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Motor Lublin, ale różnica w kursach nie jest duża. Która z ekip wygra i zgarnie komplet punktów?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie - Motor Lublin?

Starcie GKS Jastrzębie z Motorem Lublinem będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której GKS zagra z Motorem?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze