Już dzisiaj GKS jastrzębie zagra z Koroną Kielce w ważnym spotkaniu w pierwszej lidze. Gospodarze zdaniem bukmacherów nie są faworytami, jednak mogą powalczyć o wygraną. Drużyna z Kielc dobrze wyglądała w tym sezonie. Czy uda się im zgarnąć komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie – Korona Kielce i zobacz, czy będzie transmisja w TV.

GKS Jastrzębie – Korona Kielce – gdzie oglądać dzisiaj?

Zawodnicy GKS Jastrzębie podejmą dzisiaj Koronę Kielce. Goście zdecydowanie są faworytami w tym spotkaniu, ale trudno nie odnieść wrażenia, że gospodarze mogą tutaj sprawić niespodziankę. GKS pilnie potrzebuje punktów, ale czy uda się mu je zdobyć na własnym stadionie? Sprawdź, gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie – Korona Kielce i odbierz w Fuksiarzu bonus.

GKS Jastrzębie – Korona Kielce: za darmo w internecie

Spotkanie GKS Jastrzębie – Korona Kielce będziesz mógł obejrzeć za darmo w Polsat Box Go. Tutaj zasady, jakie musisz spełnić, żeby otrzymać wspomniany voucher:

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. następnie otrzymasz na meila 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

GKS Jastrzębie – Korona Kielce: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz GKS Jastrzębie – Korona Kielce? Rywalizacja tych ekip będzie pokazana m.in. w Polsat Box Go. Wystarczy, że pobierzesz na telewizor aplikację od tej platformy.

GKS Jastrzębie – Korona Kielce: stream na żywo online

Stream online ze spotkania GKS jastrzębie – Korona Kielce będziesz mógł obejrzeć m.in. w aplikacji na telefon od Polsat Box Go. Wystarczy mieć po prostu podłączenie do internetu i nic więcej nie musisz robić.

GKS Jastrzębie – Korona Kielce: zapowiedź meczu

Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem dostaniesz voucher do Polsat Box Go. Skoro już otrzymałeś voucher, to sprawdź jeszcze, jakie są kursy bukmacherskie wystawione przez operatorów. Tutaj szczegóły:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 maja 2022 22:12.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie - Korona Kielce?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której GKS zagra z Koroną?

Spotkanie GKS - Korona zaplanowane zostało na 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze