W oczekiwaniu na start League of Legends European Championship Summer Split pod lupę wziąłem LVP SL 2022 Summer, czyli rozgrywki hiszpańskiej ligi, jednej z najlepszych ERL-i. Tym razem bliżej przyjrzymy się formie Giants oraz Movistar Riders, czyli dwóch silnych drużyn z tego regionu. Czy uda się im wygrać, a nam mieć kupon z AKO 2.49 na zielono?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MAD Lions Madrid – Giants: typy i kursy bukmacherskie (09.06.2022)

Po MSI 2022 nadszedł czas na krótką przerwę od League of Legends. Już za tydzień powraca League of Legends European Championship, ale zanim przyjdzie czas tych rozgrywek, to pod lupę bierzemy LVP SL 2022, czyli letnie zmagania w hiszpańskiej lidze. Jednym ze spotkań, które czekają nas tego dnia, będzie starcie MAD Lions Madrid z Giants. Będzie to ostatni mecz tego dnia i rozpocząć się powinien około godziny 22:00. Faworytem są zawodnicy Giants, ale czy uda się im wykorzystać ich atuty?

Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie na to wskazują. Jakie argumenty przemawiają za Giants? Te w tym sezonie rozegrało trzy mecze, z czego dwa wygrało. Druga drużyna w tabeli LVP pokonała Fnatic TQ i UCAM Tokiers, a uległa jedynie Movistar Riders, czyli jednemu z faworytów do wygrania całych rozgrywek. Dla porównania MAD Lions Madrid zwyciężyło w zaledwie jednym z trzech starć. Różnica jest więc spora, bo MAD Lions grało na G2 Arctic (porażka), Barca Academy (porażka) oraz Movistar Riders.

Co obstawiać?

Giants jest tutaj faworytem, co jak popatrzymy na składy obu drużyn niespecjalnie nas dziwi. Dotychczasowe wyniki także jasno przemawiają właśnie za Giants, a martwić może tylko nierówna forma tej drużyny. Na wiosnę zajęła ona siódme miejsce, ale rok temu potrafiła wygrać całe rozgrywki zajmując szóstą lokatę w fazie zasadniczej. Tym razem organizacja celuje w lepszy wynik, ale do tego potrzebuje punktów właśnie w takich spotkaniach. Mocniejszy skład, większe win ratio, a także drafty, które Giants miało lepsze w tym sezonie, przemawiają właśnie za graniem w stronę tej drużyny.

W Etoto z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

etoto
1.50
Giants wygra mecz

Team Heretics – Movistar Riders: typy i kursy bukmacherskie (09.06.2022)

Drugi mecz, który dodajemy na kupon, to starcie Team Heretics oraz Movistar Riders. Pierwsza z tych drużyn jest tutaj faworytem, ponieważ na papierze wygląda znacznie lepiej, a do tego będzie bardzo mocno zmotywowana, żeby tutaj wygrać i podtrzymać dobrą passę w tym sezonie. Po trzech meczach ma na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Heretics sezon zaczęło od porażki z UCAM Tokiers, ale później było już tylko lepiej, bo pokonało KOI i G2 Artic.

Dla porównania Movistar Riders ma bilans 1:2. Uległo fnatic TQ i MAD Lions Madrid, a pokonało tylko Giants. Te mecze były dość wyrównane, co również warto zaznaczyć przy typach na to spotkanie. Po dotychczasowych wynikach nie dziwi nas to, że Team Heretics jest tutaj uważany za faworyta. W końcu na papierze ma o wiele więcej argumentów, żeby wygrać to spotkanie, bo oprócz statystyk dochodzi także fakt, że skad TH wypada znacznie lepiej niż MR.

Co obstawiać?

Zdaniem Etoto większe szanse na zwycięstwo ma Heretics, co jak wyżej wspomnieliśmy, wcale nas nie dziwi. Takie mecze często są nieprzewidywalne, więc warto je zagrać np. z bonusami w Etoto. W ten sposób obstawiasz bez ryzyka i nie musisz się martwić o wyniki meczów. Jest to opcja warta rozważenia szczególnie na początku rundy letniej, gdy jeszcze nie wiemy, czego po przerwie możemy się spodziewać po drużynach, które grają w LVP SL 2022.

W przypadku tej rywalizacji na kupon dodajemy typ na zwycięstwo Team Heretics, ponieważ kurs to aż 1.66, co daje nam dobre dopełnienie AKO. Łączny kurs wynosi wtedy 2.49, a pamiętaj, że możesz na kupon dodać także inne typy na esport

etoto
1.66
Team Heretics wygra mecz

kupon na esportowe mecze  

fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze