Getafe – Sevilla: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.01.2024

Getafe - Sevilla gdzie oglądać

Getafe – Sevilla: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W najbliższy wtorek czekają nas kolejne spotkania w ramach 1/8 finału Pucharu Króla. W pierwszym pojedynku tego dnia naprzeciw siebie staną drużyny z La Liga, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Co prawda kursy na zwycięzcę są dość wyrównane, ale wydaje się, że gospodarze powinni awansować dalej. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Getafe – Sevilla, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Getafe – Sevilla gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Getafe – Sevilla zupełnie za darmo?Transmisji z meczów najlepiej szukać w naszym kraju u bukmacherów, a jednym z lepiej zaopatrzonych jest bez wątpienia STS. To właśnie tam należy szukać najciekawszych pojedynków z takich lig, jak niemiecka, francuska, hiszpańska, a także z Pucharu Niemiec i Copa del Rey. Co zatem zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Getafe – Sevilla, i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Getafe – Sevilla na żywo w TV

Nachodzące spotkanie Getafe – Sevilla będziesz mógł zobaczyć na żywo w telewizji. Prawa do pokazywania Pucharu Króla posiada w naszym kraju TVP Sport i tak naprawdę tylko tam możesz śledzić większość pojedynków z tychże rozgrywek na żywo. Oznacza to, że wystarczy posiadać jakikolwiek pakiet kanałów telewizyjnych, aby cieszyć się ze spotkań Copa del Rey live. A sam pojedynek pomiędzy tymi zespołami odbędzie się we wtorek, 16. stycznia o 20:00.

Getafe – Sevilla gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Getafe – Sevilla dostępny jest więc w STS. Oferuje on w 100% darmowe mecze z najciekawszych lig oraz pucharów Europy. Tak naprawdę wystarczy założyć tam konto i obstawić zakład do 24 godzin przed rozpoczęciem transmisji, którą chcesz zobaczyć, a w zamian otrzymasz dostęp do wszystkich oferowanych przez tego operatora pojedynków. Warto zaznaczyć, że wszystkie mecze zobaczysz nie tylko na stronie, ale i w aplikacji STS.

Gdzie oglądać Getafe – Sevilla?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Getafe – Sevilla, warto poznać także inne ligi, które znajdziesz w transmisji live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze