O ile absolutnie nie polecam spędzania weekendu przed telewizorem, o tyle sportowy wieczór w tą sobotę zapowiada się do prawdy fenomenalnie! Prócz wyczekiwanego przez większość czytelników finału Ligi Mistrzów, czeka nas przecież naprawdę ciekawie wyglądająca gala KSW 70, a po niej warto zasiąść w fotelach, by doświadczyć emocji związanych z najlepszym, światowym boksem! Już najbliższej nocy, około godziny 03:00 polskiego czasu do ringu wejdzie fantastyczny Gervonta Davis, który postara się znokautować kolejnego rywala i ponownie obronić pas mistrza świata wagi lekkiej. Tym rywalem będzie niepokonany dotychczas Rolly Romero. Jak potoczy się ten pojedynek i jaki typ warto obstawić? Zapraszam do lektury.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gervonta Davis vs Rolly Romero

Jeżeli ktoś nie ma ochoty na kontynuowanie soboty przed telewizorem po zakończeniu finału Ligi Mistrzów i siedemdziesiątej gali KSW, to serdecznie zachęcam do obejrzenia konferencji prasowej, a przede wszystkim ważenia przed walką Gervonty Davisa z Rollym Romero. Już sama ceremonia dostarczyła nam bowiem emocji, które zostały podyktowane zepchnięciem ze sceny tego drugiego przez aktualnego mistrza trzech kategorii wagowych. Gervonta Davis na obecną chwilę jest jednym z najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe i wciąż nie zaznał smaku porażki na zawodowych ringach. Popularny „Tank” stanie do obrony mistrzostwa świata po raz jedenasty i wydaje się, że nie będzie to jego najtrudniejszy pojedynek w karierze.

Davis na przestrzeni pięciu ubiegłych lat mierzył się bowiem z absolutną czołówką kilku kategorii wagowych i za każdym razem wychodził ze swoich walk zwycięsko. Tak było chociażby podczas ostatniej obrony pasa, kiedy to stoczył kapitalny i wyrównany bój z Isaaciem Cruzem, który do ostatniego gongu stanowił realne zagrożenie dla czempiona. Ten przetrwał trudne chwile na początku walki i w kolejnych rundach kilkukrotnie poczęstował swojego rywala mocnymi sierpami. A o sile uderzenia Davisa najlepiej świadczy fakt, iż z 26 wygranych przez niego pojedynków, aż 24 zakończyły się przed czasem! Amerykanin dysponuje rewelacyjną szybkością, ale także bardzo mocnym, jak na swoją wagę, ciosem, który w większości przypadków pozwala mu wygrywać przed czasem.

Sam Davis w wypowiedziach przed walką nastawia się na ostrą bijatykę od pierwszego gongu i podkreśla, że jest przygotowany na atak rywala od początku walki. Nic dziwnego, bowiem Rolly Romero również dysponuje silnym uderzeniem i podobnie jak aktualny mistrz świata, na zawodowych ringach nie zaznał jeszcze porażki. Inna sprawa, że pretendent dotychczas mierzył się z mniej znanymi zawodnikami, a tym najtrudniejszym był chyba Jackson Martinez, którego finalnie pokonał na punkty. Warto zaznaczyć, iż Romero swój ostatni bój stoczył prawie rok temu, bowiem miał on miejsce w lipcu, ubiegłego roku. 26-latek niejednokrotnie podkreślał, że przepracował obóz przygotowawczy w bardzo intensywny sposób, jednak w moim odczuciu tak długa nieobecność na ringu może dać mu się we znaki. Niewiadomą pozostaje też jego kondycja – Romero nigdy nie walczył z zawodnikiem o tak wielkiej klasie jak Davis, który najpewniej będzie rozkręcał się z rundy na rundę. Czy pretendent sprawi sensację i znajdzie sposób na zdobycie mistrzostwa świata wagi lekkiej?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 22:03.

Co obstawiać?

O ile przeglądając rozpiskę pojedynków bokserskich lubię szukać wysokich kursów i zwycięstw underdogów, o tyle w przypadku tej, konkretnej walki, całkowicie zgadzam się z kursami bukmacherów. Gervonta Davis jest jednym z najlepszych pięściarzy świata i do tej pory nie zaznał smaku porażki, pokonując naprawdę klasowych rywali i kończąc zdecydowaną większość walk przed czasem! Uważam, że Amerykanin ponownie wykorzysta swoją nieprawdopodobną szybkość i siłę uderzenia, ale także doświadczenie, przeciwko ambitnemu Romero i pokona swojego rodaka przed czasem. Rolly również jest niepokonany na zawodowych ringach, jednak póki co nie walczył z czołówką wagi lekkiej, a swój ostatni pojedynek stoczył prawie rok temu! W mojej opinii nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia podczas najbliższego starcia i uważam, że warto zagrać typ na wygraną „Tanka” w rundach 5-8 po bardzo ciekawym kursie. Powodzenia!

LVbet
2,75
G. Davis wygra w rundach 5-8

Gervonta Davis - Rolly Romero, kupon LVBet

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze