Gent – Maccabi Haifa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.02.2024

Piłkarz Gent po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Gent – Maccabi Haifa? Dość nietypowo, bo w środę zostanie rozegrane rewanżowe spotkanie Ligi Konferencji, a mianowicie rywalizacja Gent – Maccabi Haifa. Jeżeli interesuje Was potencjalne obejrzenie tej batalii, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji w TV i streamów online z powyższego starcia. Zapraszam zatem do lektury.

Gent – Maccabi Haifa, transmisja na żywo w TV

Zwykle spotkania Ligi Europy, czy Ligi Konferencji rozgrywane są w czwartki, jednak w tym przypadku mamy do czynienia ze swego rodzaju wyjątkiem. Belgijsko-izraelska batalia odbędzie się bowiem już w środę, czyli 21. lutego 2024 roku o godzinie 18:00 polskiego czasu. W pierwszym meczu lepsza okazała się Haifa, która zwyciężyła na własnym terenie 1:0. Wynik ten nie przesądza jednak losów całej rywalizacji, a rewanż zapowiada się wybornie! Niestety w Polsce nie będziemy mieli możliwości zobaczenia tego meczu w TV. Trzeba będzie więc zajrzeć do Internetu i tam skorzystać z dostępnych streamów online, o których więcej już za moment!

Gent – Maccabi Haifa: transmisja i stream online za darmo

Brakiem transmisji w TV nie ma co się przejmować, gdyż polski rynek oferuje inne rozwiązanie! Zwykle gdy danego spotkania nie ma na żadnym kanale telewizyjnym, warto zajrzeć do Internetu i właśnie w sieci poszukać streamu online z danej rywalizacji. W przypadku Ligi Konferencji, prawa do pokazywania tych rozgrywek posiada stacja Viaplay i to właśnie na jej antenach będziemy mogli zobaczyć legalny i bezpieczny stream online z całego wydarzenia. Dodać jednak trzeba, że nie będzie to stream online za darmo, ponieważ wcześniej należy wykupić odpowiedni pakiet z transmisjami. Jest to jednak odpowiedź na często zadawane pytanie – gdzie oglądać Ligę Konferencji?

Gdzie oglądać Gent – Maccabi Haifa?

Finalnie wychodzi więc na to, że jedynym legalnym i bezpiecznym źródłem, z którego można będzie obejrzeć starcie Gent – Maccabi w Polsce będzie serwis streamingowy Viaplay. Ma on prawa transmisyjne do wszystkich gier Ligi Europy, oraz Ligi Konferencji, zatem jeżeli lubicie regularnie oglądać te rozgrywki, warto zainteresować się ofertą Viaplay. Ja na koniec polecam zajrzeć również na Betclic TV, ponieważ tam znajdziecie inne ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia i mnóstwa emocji w środowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze