Genk – Fiorentina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.09.2023

Genk - Fiorentina gdzie oglądać

Genk – Fiorentina: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowe popołudnie, jednym z ciekawszych spotkań inauguracyjnej kolejki Ligi Konferencji będzie starcie pomiędzy ekipami z Belgii i Włoch. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że należy nastawić się na zacięty pojedynek, bowiem trudno wskazać w nim faworyta. Tak naprawdę i gospodarze, i goście mają swoje atuty, aby zwyciężyć. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Genk – Fiorentina, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Genk – Fiorentina na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Genk – Fiorentina? Tak jak miało to miejsce w tamtym sezonie, tak i teraz próżno szukać transmisji live z meczów Ligi Konferencji w telewizji. Aktualnie prawa do pokazywania spotkań z tychże rozgrywek posiada w naszym kraju Viaplay i to jedyne miejsce, aby oglądać zmagania najlepszych europejskich drużyn klubowych. A pojedynek Genk – Fiorentina odbędzie się w czwartek, 21 września o 18:45.

Genk – Fiorentina gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, stream online Genk – Fiorentina zobaczysz na ten moment wyłącznie w Viaplay. Warto jednak pamiętać, że platforma ogłosiła, że wraz z końcem 2023 roku zamyka się na Polskę, co oznacza, że nie będzie już można śledzić jakichkolwiek dyscyplin w Viaplay i zapewne któraś ze stacjo telewizyjnych przejmie wtedy oferowane przez tę platformę streamingową sporty.

Gdzie oglądać Genk – Fiorentina?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Genk – Fiorentina, to warto pochylić się także nad transmisjami live u bukmacherów. W końcu firmy te również posiadają dostęp live do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko – zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze