Gdzie oglądać Natan Marcoń – Jaś Kapela? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Natan Marcoń na media treningu

Gdzie oglądać Natan Marcoń – Jaś Kapela? Na nadchodzącej gali Prime MMA 7 Natan Marcoń zawalczy albo z Bagietą, albo też z Jasiem Kapelą – w zależności od wyniku wcześniejszego starcia tych panów. Na potrzeby tego tekstu, przyjmę, że lepszy od Michała okaże się Jaś Kapela i odpowiem na pytanie, gdzie obejrzeć jego starcie z Natanem Marconiem na żywo. Zapraszam do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Natan Marcoń – Jaś Kapela, gdzie oglądać?

Jak już zdążyłem wspomnieć, rywal Natana Marconia jest jeszcze nieznany i może okazać się, że Jaś Kapela w wyniku ewentualnego zwycięstwa nad Bagietą zawalczy z 2 razy młodszym rywalem! Taka walka na pewno byłaby interesująca i wielu kibiców freak-fightów zechciałoby ją zobaczyć na żywo. Transmisja zostanie pokazana tylko i wyłącznie w Internecie, a dokładniej na oficjalnej stronie organizatora gali, a więc na primemma.tv.

Natan Marcoń – Jaś Kapela, transmisja w TV

Nowi kibice freak-fightów być może nie mają świadomości, że rywalizacji Marconia z Kapelą niestety nie będzie można zobaczyć na żadnym kanale w TV. Absolutnie żadna stacja w telewizji nie pokaże zbliżającej się gali Prime MMA 7, lecz jeśli posiadacie stosunkowo nowy telewizor, być może będziecie w stanie pokombinować i obejrzeć ten pojedynek za jego sprawą. Sprawdźcie osobny tekst o tym, jak oglądać Prime MMA w TV, by poznać wszystkie szczegóły na ten temat!

Natan Marcoń – Jaś Kapela, transmisja za darmo

Podobnie jak w przypadku 99% gal freak-fightowych, tak i najbliższą galę Prime MMA, a więc walkę Natana Marconia z Jasiem Kapelą będzie można obejrzeć w formie PPV. Niestety legalnej i bezpiecznej transmisji za darmo z tego pojedynku nie znajdziemy na żadnej stronie, a więc pojedynek ten trzeba będzie wykupić w formie PPV. Taką sytuację mamy w przypadku większości gal MMA, jak i freak-fightowych. Na marginesie, polecam zerknąć również na nasze typy na Prime MMA 7!

Natan Marcoń – Jaś Kapela, stream online

Powiedzmy sobie zatem 2 słówka o wspomnianym streamie online, za pomocą którego obejrzymy zestawienie Natan Marcoń – Jaś Kapela. Tego rodzaju transmisja zostanie pokazana na primemma.tv, a kibice będą mieli do wyboru dwie opcje PPV. Bazowa kosztuje 39.99 PLN i pozwoli obejrzeć całą galę w jakości 720p. Płacąc natomiast o 5 PLN więcej, zyskujemy stream online w jakości obrazu HD i z możliwością powtórnego obejrzenia gali przez tydzień. Powodzenia i masy emocji podczas tej walki, jak i całej gali!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze