Gdzie oglądać losowanie baraży do Mistrzostw Świata? Transmisja w TV oraz stream online

Lewandowski Polska

Już dzisiaj dla reprezentacji Polski będzie bardzo ważne losowanie. W końcu dzisiaj zostaną rozdzieleni rywale w barażach do Mistrzostw Świata. Przez wpadkę w meczu z Węgrami nasi rodacy nie mogą liczyć na rozstawienie, co jest sporym minusem. Zobacz, gdzie oglądać losowanie do baraży do MŚ i sprawdź, co wiadomo o transmisji w TV!

Losowanie baraży do Mistrzostw Świata: gdzie oglądać dzisiaj?

Za nami kwalifikacje do Mistrzostw Świata, które obfitowały w wiele emocji i zwrotów akcji. Polacy ostatecznie zajęli drugie miejsce w swojej grupie, tuż za Anglią i w efekcie zagrają w barażach do Mistrzostw Świata. Niestety przez fatalną postawę w starciu z Węgrami nie będą rozstawieni. To oznacza, że w pierwszej rundzie mogą już trafić na relatywnie trudnego rywala. Sprawdź, gdzie oglądać losowanie baraży do MŚ.

Losowanie baraży do Mistrzostw Świata: gdzie obejrzeć za darmo?

Jest kilka opcji, żeby obejrzeć za darmo baraże do Mistrzostw Świata. Tutaj z pomocą przychodzi bonus w Fuksiarzu, z którym możesz liczyć na voucher do Polsat Box Go, a także zagrać różne typy, w tym na kogo trafimy, bez ryzyka. Jak odebrać wspomniany voucher? To dość proste:

baner fuksiarz

Losowanie baraży do Mistrzostw Świata: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z losowania baraży do Mistrzostw Świata będzie prowadzona chociażby w Polsat Sport i TVP SPORT. Do tego możesz pobrać na TV aplikację od Polsat Box Go i właśnie tam oglądać, jakich rywali przydzielą reprezentacji Polski.

Losowanie baraży do Mistrzostw Świata: stream na żywo online

Stream online z losowania baraży do Mistrzostw Świata najlepiej będzie odpalić właśnie w Polsat Box Go, bo to świetna opcja, która działa na wielu platformach. Możesz mieć dostęp do niej chociażby w aplikacji mobilnej, czy przeglądarce.

Losowanie baraży do Mistrzostw Świata: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można stwierdzić, że losowanie baraży do Mistrzostw Świata to będzie jedna z ważniejszych rzeczy dla naszej kadry w tym roku. Biało-Czerwoni w końcu będą musieli zmierzyć się z rywalami z wyższej półki i dać z siebie 100 procent. Na kogo trafimy tym razem? Tutaj ciekawe kursy:

Rywal Polaków w barażach
STS
4.75
Rosja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
6.00
Portugalia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
6.00
Szkocja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć losowanie baraży do MŚ?

Losowanie z baraży do MŚ będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport.

O której rozpocznie się losowanie baraży do MŚ?

Losowanie baraży do Mistrzostw Świata rozpocznie się o godzinie 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze