Transmisje z Championship znajdziesz w polskiej TV, a także w internecie. Gdzie oglądać Championship? Znamy darmowy sposób na oglądanie meczów zaplecza Premier League. Streamy online z Championship działają na stronach, jak i w mobilnych urządzeniach. Jak i gdzie oglądać Championship za darmo? Wszystko to wyjaśniamy w tym artykule!

Championship gdzie oglądać?

Jeśli chodzi o Championship transmisje w internecie działają m.in. za sprawą bukmachera Fuksiarz. To legalny operator zakładów w naszym kraju, który oferuje livestreaming, dzięki współpracy z Polsat Box Go. Na tej platformie są dostępne kanały Eleven Sports, które transmitują Championship. Generalnie to płatna telewizja, ale jeśli użyjesz vouchera od Fuksiarz, to będziesz mógł oglądać mecze za darmo przez 30 dni!

➡️ Jak obejrzeć Championship na żywo bez opłat? Załóż konto w Fuksiarz wybierając przycisk poniżej, a następnie dokonaj wpłaty minimum 50 złotych. To pozwoli ci uzyskać voucher na Polsat Box Go, gdzie znajdują się transmisje live Championship. To oferta dostępna tylko dla pełnoletnich graczy, którzy mogą zarejestrować konto u bukmachera online.

Voucher na Championship od bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz to nie tylko miejsce, w którym zrobisz swobodnie typy na Championship. Oczywiście to główna funkcja bukmachera: przyjmowanie zakładów sportowych. Poza tym w Polsce bukmacherzy wychodzą nieco dalej ze swoją ofertę. Transmisje live to jeden z przykładów takiej działalności.

W przypadku Fuksiarz, na ten moment, nie ma opcji oglądania Championship bezpośrednio w serwisie bukmachera. Firma ta działa jako pośrednik i odsyła do platformy Polsat Box Go. Po prostu w prezencie za rejestrację bukmacher oferuje ci voucher na 30 dni darmowego dostępu do sportowych anten w Polsat Box Go. A tam znajdziesz Eleven Sports, na którym odbywają się streamy z Championship.

Voucher do Fuksiarz przyznawany jest po dokonaniu rejestracji i wpłacie minimum 50 zł. Po tych czynnościach zachęcamy się do tego, żeby samemu zgłosić się po wydaniu vouchera do supportu bukmachera. Otrzymany kod będziesz mógł aktywować w Polsat Box Go.

📺 Gdzie oglądać Championship za darmo?

Tak ja mecze Premier League możesz oglądać za pośrednictwem rejestracji u bukmachera, tak i w przypadku Championship istnieje taka opcja. W Polsce prawa TV do tych rozgrywek posiada telewizja Eleven Sports. W gruncie rzeczy kanały tego operatora są kodowane. Eleven można oglądać na platformach Polsatu czy w kablówce, ale zawsze wiąże się z to z dodatkowym kosztem. Podobnie, jak skorzystanie z dedykowanej platformy od Eleven m.in. aplikacji na Smart TV. Wówczas trzeba opłacać co miesięczną subskrypcje, która kosztuje kilkanaście złotych.

Co z tym oglądaniem Championship za darmo? Jak widać dobrą opcją jest użycie vouchera od Fuksiarz. Co prawda pozwala to na transmisje przez 30 dni, ale jak mawia klasyk: lepszy rydz niż nic.

Bukmacherzy z ofertą na transmisje z Championship

Transmisje live u bukmacherów to kolejna z alternatyw na darmowe oglądanie meczów. W ten sposób możesz zupełnie za darmo oglądać Serie A, Bundesligę czy spotkania Primera Division. To właśnie w STS czy Fortunie obejrzysz największe hity takie jak: Real – FC Barcelona, Bayern – Dortmund czy Juventus – Inter. A jak to wygląda w przypadku Championship?

W przeszłości wszystkie mecze na zapleczu Premier Lague były transmitowane przez Fortunę i STS. Aktualnie bukmacherzy ci nie posiadają takich transmisji w swojej ofercie. Czy to oznacza, że nie ma na rynku operatora z transmisjami live z drugiej ligi angielskiej? Wcale nie. W świecie sportu nie ma próżni, podobnie jak na rynku praw TV. W tym momencie jedynym bukmacherem, u którego obejrzysz za darmo Championship jest Betclic.

Bukmacher Betclic

Betclic TV to słynny stream na żywo, który udostępnia wiele transmisji ze świata sportu. To telewizja bukmachera Betclic, która pozwala na oglądanie m.in. La Liga, Bundesligi i wielu turniejów tenisa ziemnego. Oferta tego buka pod tym kątem jest cały czas poszerzana. W ostatnim czasie w Betclic TV możesz za darmo oglądać Championship.

Ile meczów obejrzysz w Betclic TV na żywo? Na ten moment bukmacher ten transmituje tylko jedno spotkanie w każdej kolejce. To przypomina m.in. transmisje Ligi Mistrzów przez TVP, która również posiada prawa do relacji wybranego meczu w danej kolejce. Zwykle bukmacherzy udostępniają przez na żywo ze wszystkich stadionów. Jak widać kontrakt Betclic TV z Championship jest skonstruowany na innych zasadach.

W Betclic Championship na żywo obejrzysz za pośrednictwem strony betclic.pl i mobilnej aplikacji na iOS/Android. To bukmacher, który nie pobiera opłaty za dostęp do transmisji live. Tak naprawdę wystarczy być zarejestrowanym graczem z dowolną ilością środków na koncie depozytowym. To wystarczy, żeby obejrzeć mecz Championship.

Jeśli nie posiadasz konta w Betclic, to możesz je teraz zarejestrować z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Dzięki temu uzyskasz dostęp nie tylko do transmisji Championship, ale też do bonusu powitalnego. W tym przypadku to zakład bez ryzyka z gwarancją zwrotu za przegrany kupon.

Championship transmisje online i w TV

Jak wspomnieliśmy wcześniej, transmisje live z Championship oferuje Eleven Sports. To telewizja hybrydowa, którą możesz oglądać w tradycyjny sposób za pośrednictwem abonamentu/kablówki, a także poprzez internet.

Oglądanie Championship online w Eleven Sports wiąże się z rejestracją konta u tego operatora TV. Następnie możesz zainstalować aplikację Eleven na swój Smart TV lub urządzenie mobilne. Po wykupieniu miesięcznej subskrypcji uzyskasz dostęp do wszystkich czterech programów Eleven. Przypomnijmy, że poza Championsip stacja ta transmituje również:

  • ligę hiszpańską,
  • ligę włoską,
  • ligę portugalską,
  • ligę francuską
  • wyścigi Formuły 1.

Championship w TV na Eleven

Eleven możesz oglądać w Smart TV, wówczas korzystasz z internetowej transmisji. To oznacza, że do transmisji potrzebujesz stałego łącza z internetem. Kanały Eleven są oferowane również w telewizjach satelitarnych i kablowych. Przykładem takiego oglądania jest abonament w Polsat Box. W tym momencie warto zaznaczyć, że voucher Fuksiarz na transmisje live z Championship obowiązuje w internetowej platformie Polsatu, a nie telewizji satelitarnej.

Championship w Internecie

Gdzie oglądać Championship w internecie? W tym przypadku masz szeroki wybór, bo możesz skorzystać z oferty Betclic TV, transmisji Fuksiarza i platformy Eleven Sports. Oczywiście dwie pierwsze opcje są darmowe, a do ich aktywacji potrzebujesz konta w zakładach bukmacherskich.

W internecie Championship obejrzysz na stronie Betclic. To legalny bukmacher, który oferuje jeden mecz w każdej kolejce Championship. Dostęp do tych spotkań jest darmowy. Tak naprawdę jedyne czego wymaga bukmacher, to zarejestrowanego konta i środków na saldzie depozytowym. Może to być dowolna kwota np. 2 zł. Ewentualnie, jeśli nie masz nic na saldzie, to może to być zagrany kupon w ostatnich 24 godzinach przed transmisją meczu.

Voucher od Fuksiarz również aktywuje transmisje online z Championship. W tym przypadku, że aktywować darmowy kod na sportowy pakiet w Polsat Box Go najpierw musisz zarejestrować konto u bukmachera, a także w tej platformie streamingowej. Przypominamy, że voucher na transmisje Championship uzyskasz, jeśli skorzystasz z naszego specjalnego linku do rejestracji: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox.

Championship – kiedy i o której godzinie są mecze?

Generalnie mecze Championship podczas weekendowej kolejki rozłożone są na kilka dni. Już w piątkowy wieczór odbywa się jedno spotkanie w ramach tych rozgrywek. Wówczas mecz rozpoczyna się o godzinie 20:45. W sobotę kontynuowane są zmagania – pierwszy zaplanowany jest na 13:30, a kolejna seria gier na 16:00. Z reguły kolejka kończy się niedzielnymi spotkaniami popołudniu. Czasami pozostaje jeden mecz do rozegrania w poniedziałkowy wieczór.

Tak jak Premier League, tak i Championship sporadycznie gra w środku tygodnia. W takiej sytuacji mecze odbywają się od wtorku do czwartku.

FAQ

Gdzie za darmo obejrzeć Championship?

Odbierając voucher Fuksiarz możesz oglądać za darmo Championship w Polsat Box Go.

Która telewizja transmituje mecze Championship?

Spotkania na zapleczu Premier League obejrzysz na kanałach Eleven Sports.

Czy bukmacherzy oferują transmisje z Championship?

Na ten moment jedynym bukmacherem posiadającym stream z Championship jest Betclic.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze