Gdzie oglądać Bagieta – Jaś Kapela? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Kibice podczas gali FAME

Gdzie oglądać Bagieta – Jaś Kapela? Zdecydowanie jednym z najlepiej zapowiadających się pojedynków najbliższej gali Prime MMA 7 będzie zestawienie Bagieta – Kapela. Zwycięzca tego starcia zawalczy chwilę później z Natanem Marconiem, zatem walka powinna być ciekawa i emocjonująca! A gdzie i w jaki sposób zobaczyć ją na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 7? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 300 PLN w zakładach bez ryzyka!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bagieta – Jaś Kapela, gdzie oglądać?

Na karcie walk najbliższej gali Prime MMA 7 znalazło się kilka naprawdę ciekawych zestawień, jednak rewanżowy pojedynek Bagiety z Kapelą prezentuje się bardzo interesująco! Starcie to będzie można obejrzeć w znany i dość standardowy sposób, a zatem znajdziemy je na stronie organizatora gali. To właśnie na primemma.tv będzie można założyć konto i wykupić dostęp do całego wydarzenia, a więc także do walki Bagieta – Kapela na żywo.

Bagieta – Jaś Kapela, transmisja w TV

Wiele gal sportów walki, w tym również MMA można oglądać na żywo w TV. W przypadku freak-fightów sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana i jako takiej transmisji w telewizji nie odnajdziemy na żadnym kanale. Jest jednak pewna metoda, dzięki której starcie Bagieta – Kapela obejrzymy na takim odbiorniku, o ile jest on stosunkowo nowy. Szczegóły znajdziecie w naszym osobnym tekście na temat tego, jak oglądać Prime MMA w telewizji! Zachęcam więc do zerknięcia.

Bagieta – Jaś Kapela, transmisja za darmo

Wspomniałem już, że walka Bagiety z Kapelą będzie dostępna tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie organizatora, oraz w systemie PPV. Niestety darmowych i legalnych alternatyw w przypadku gali Prime MMA 7 w Polsce nie znajdziemy. Wszystkie udostępniane streamy online są błyskawicznie banowane, podobnie jak osoby je udostępniające. Pozostaje zatem skorzystać z jedynej opcji, czyli streamu online na stronie primemma.tv, o której powiem więcej w poniższym akapicie.

Bagieta – Jaś Kapela, stream online

Wspomniany stream online będzie możliwy do wykupienia w dwóch wersjach. Ta podstawowa kosztuje 39.99 PLN i w tej cenie zyskamy stream online w jakości 720p i możliwość ponownego obejrzenia gali przez 2 dni. Za 5 PLN więcej obraz będzie już puszczany w jakości 1080p i powtórkę będzie można zobaczyć przez tydzień po jej zakończeniu. Ostatecznie wybór zależy tylko i wyłącznie od Was, a ja na koniec polecam zerknąć na nasze typy na Prime MMA 7. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze