Gdzie obstawiać HYPE MMA? Jak obstawiać HYPE MMA?

Wojtek Gola

Hype MMA będzie rozwijać skrzydła w najbliższej przyszłości, więc rośnie zainteresowanie tym wydarzeniem również w zakładach bukmacherskich. Kibice freak fightów wiedzą, że można typować FAME MMA, więc przy galach Hype MMA również szukają aktualnych zakładów i kursów na swoich faworytów. Obstawianie Hype MMA w zakładach sportowych jest możliwe, a w tym miejscu dowiesz się, gdzie możesz to robić!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie obstawiać HYPE MMA? Jak obstawiać HYPE MMA?

Hype MMA wchodzi na rynek MMA w Polsce i powoli coraz szerzej się rozpycha. Zainteresowanie robi się coraz większe, bo produkt ten wykorzystuje kanały FAME MMA do promocji swoich walk i wydarzeń. Hype MMA jest skorelowane z FAME MMA, więc można przypuszczać, że za jakiś czas będzie tak chętnie obstawiane u bukmacherów, jak walki celebrytów w federacji FAME.

Z nami pierwsza gala Hype MMA, która była typowana w zakładach bukmacherskich. Fani tej organizacji mogli obstawić kupony m.in. na “Rafonixa” i “Hejtera”. W kolejnych edycjach zapewne nie zabraknie rozpoznawalnych twarzy, a przede wszystkim nowych zawodników/zawodniczek, którzy zaprezentują swoje umiejętności w oktagonie Hype MMA.

Na Zagranie informowaliśmy już, gdzie najlepiej obstawiać FAME MMA, KSW czy UFC. Idziemy z tematem dalej, dlatego poniżej damy ci wskazówki, gdzie obstawiać i jak obstawiać Hype MMA!

Interesuje cię zjawisko dotyczące Hype MMA? Sprawdziliśmy wszystko, co dotyczy tej organizacji – sprawdź: https://zagranie.com/hype-mma-czym-jest-hype-mma-walki-wyniki-ppv-i-informacje-o-federacji/.

U jakiego bukmachera można obstawiać HYPE MMA?

Obstawiający KSW i UFC wiedzą, że mają dowolność, jeśli chodzi o granie zakładów na te walki. Dlaczego? Dlatego, że jest kilkunastu bukmacherów na rynku, którzy wystawiają kursy na tego rodzaju wydarzenia. KSW nie podpisało z nikim umowy na wyłączność, choć oficjalnym sponsorem federacji jest Fortuna. To pozwala oferować zakłady na KSW również pozostałym bukmacherom jak STS, Betfan, Betclic czy forBET.

Hype MMA przyjęło działanie biznesowe, jeśli chodzi o bukmacherów do tego, które jest stosowane w FAME MMA. O co chodzi? O to, że organizacja ta podpisuje umowę z tylko jednym bukmacherem, który ma prawa do zakładów na wyłączność. W praktyce dla fanów Hype MMA oznacza to, że walki swoich ulubieńców mogą obstawiać tylko u jednego operatora zakładów bukmacherskich.

Na ten moment z federacją Hype MMA współpracuje bukmacher Betclic. Jeśli chcesz typować walki Hype, to powinieneś wybrać właśnie tą firmę bukmacherską do grania zakładów!

kod promocyjny betclic

Bukmacher HYPE MMA

Bukmacher do Hype MMA to Betclic. Operator ten ma już spore doświadczenie i rozeznanie w świecie celebrytów, instagramerów i youtuberów. Betclic od 2020 roku działa z FAME MMA, gdzie jest jednym ze sponsorów gali itd. Bukmacher ten zyskał sporą rozpoznawalność na galach freak fight, a współpraca z Hype MMA to kontynuacja tej drogi.

U bukmachera Betclic na Hype MMA obstawiać można wszystkie pojedynki z karty walk. Firma ta oferuje zakłady również na starcia wieczoru takie jak “Rafonix” vs “Hejter”. Oferta typów Betclic na Hype MMA przede wszystkim składa się na rynki: kto wygra walkę? Przypuszczamy, że za jakiś czas zostanie ona poszerzona o kolejne możliwości obstawiania takie jak: czy będzie KO/TKO? Liczba rund itd.

Zobacz typy dnia na sporty walki, ale też pozostałe dyscypliny, które typujemy na Zagranie!

walki hype mma

Zakłady bukmacherskie na HYPE MMA

W zakładach bukmacherskich Betclic na Hype MMA na nowych graczy czeka bonus powitalny. Zakładając konto w Betclic online przed galą Hype MMA można wykorzystać nasz kod promocyjny: 550PLN. To kod rejestracyjny, za który bukmacher przyznaje zakład bez ryzyka na pierwszy kupon w Hype MMA. To oznacza, że jeśli nie trafisz tego zakładu, to odbierzesz od Betclic zwrot stawki!

Betclic bonus na Hype MMA może liczyć nawet 550 PLN. Jak już otrzymasz zwrot stawki to do wypłaty tych środków potrzebujesz dokonać obrotu x8 w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

Chcesz poznać szczegóły bonusu Betclic? Wszystkie najważniejsze informacje masz w tym miejscu: https://zagranie.com/kod-promocyjny-betclic/

HYPE MMA jak obstawiać? Rady i wskazówki

Podczas pierwszej edycji Hype MMA poziom pozostawiał wiele do życzenia, a walki były generalnie krótkie i bez zwrotów akcji. Przypuszczamy, że z gali na galę umiejętności uczestników będą iść w górę, a to pozwoli oglądać lepszy poziom sportowy MMA. Jak obstawiać Hype MMA? Na pewno trudno tutaj przykładać te same kryteria, co w przypadku zawodowych zawodników MMA. W Hype MMA nie ma podziału na kategorię, a w większości rywalizują amatorzy, którzy rozpoznawalność zawdzięczają mediom społecznościowym.

W oktagonie ważne są warunki fizyczne, więc tutaj radzimy analizować zawodników pod tym kątem. Lepiej zbudowany uczestnik ma większe szanse na zwycięstwo niż osoba słabszej postury. To uogólnienie, ale w Hype MMA na początku bazujemy na pierwszym wrażeniu. Informacje o zawodnikach/zawodniczkach biorących udział w Hype MMA można zbierać obserwując ich w mediach społecznościowych. To osoby, które chętnie dzielą się z widzami swoim planem dnia, treningami itd. Za pośrednictwem kanału YouTube lub Instagrama można “kontrolować” formę swoich faworytów. Oczywiście nigdy nie będziesz miał 100% pewności, że zawodnik na treningach daje z siebie maksa.

W Hype MMA na pewno będą zdarzały się niespodzianki, gdzie zawodnik z wyższymi kursami pokona w teorii faworyta. Bukmacher Betclic przy wyborze kursów również nie zna w pełni możliwości poszczególnych instagramerów i streamerów, dlatego wpadki mogą się przydarzyć.

Obstawianie HYPE MMA – co warto wiedzieć?

Na pewno obstawiając Hype MMA nie można się dziwić, że niekiedy walka wymknie się spod wszelkich zasad. Taki urok freak fightów, że poza sportem chodzi o show i dobrą zabawę. Na pewno ci, co chcą bardziej analitycznie podejść do typowania sportów walki powinni wybrać obstawianie KSW, FEN lub UFC.

Tak jak w FAME MMA, tak i Hype MMA są głośne konferencje prasowe, cięty język i wielkie zapowiedzi. Typując te walki musisz sobie zdać sprawę, że wiele rzeczy robionych jest na potrzeby rozgłosu. Forma sportowa nie zawsze musi iść w parze za deklaracjami uczestników.

hype mma formularz

O co toczy się rywalizacja w Hype MMA? Uczestnicy przede wszystkim biją się o rozpoznawalność i angaż do FAME MMA. To klucz powstania organizacji Hype MMA – żeby promować nowych twórców w mediach społecznościowych do federacji FAME MMA. Zwycięzcy w Hype MMA otrzymują gruby kontrakt na walki w FAME MMA.

Informacje o Hype MMA prezentowane są przede wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tam można dowiedzieć się o kolejnej edycji, poznać datę Hype MMA oraz kartę walk.

Fot. z okładki: Rafał Rusek

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze