Obstawianie High League 3 to możliwość zagrania kuponu na Marcina Dubiela, Alberto Simao, Lil Masti czy Hardkorowego Koksa. Gdzie to zrobisz? Na polskim rynku jest jeden bukmacher, który udostępnia zakłady na High League 3. Gdzie obstawiać? Fortuna blisko współpracuje z federacją, a dzięki temu posiada prawo do oferowania kursów na najbliższe wydarzenie.

high league 3 kod

Gdzie obstawiać High League 3?

To, gdzie obstawiać High League, wyjaśnialiśmy w osobnym artykule. Bukmacher Fortuna w 2021 roku związał się z tą federacją, a to oznacza, że tylko on może oferować zakłady na High League 3. Najbliższa gala odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku. W ofercie Fortuny znajdziesz typy na wszystkie walki – od kobiecych starć po męskie konfrontacje.

Gdzie obstawiać? Fortuna w internecie udostępnia ofertę poprzez serwis efortuna.pl i mobilną aplikację na iOS/Android. To legalny bukmacher w naszym kraju, który posiada zgodę Ministerstwa Finansów. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z wiarygodnej oferty na High League. Jeśli jesteś klientem STS, BETFAN, Superbet czy TOTALbet to nie masz możliwości obstawiania najbliższej gali. To zrobisz tylko jako zarejestrowany gracz Fortuny.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie na High League 3

Co możesz uzyskać na High League 3? Fortuna zachęca do nowych rejestracji poprzez bonusy na start. To bukmacher, który słynie przede wszystkim z zakładu bez ryzyka. Jako nowy klient możesz odebrać bonus, który wykorzystasz na obstawianie High League. Jeśli chcesz typować walki z udziałem Lil Masti, Kamili Wybrańczyk, Łukasza Wdowiaka czy Denisa Załęckiego, to możesz robić to bez ryzyka. Pod warunkiem, że zarejestrujesz konto w Fortunie z kodem promocyjnym: ZAGRANIE.

Jak odebrać zakład bez ryzyka na High League 3? Postępuj zgodnie z instrukcją:

 1. Zarejestruj konto w Fortunie wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE
 2. Zrób pierwszą wpłatę na konto o minimalnej wartości 20 zł
 3. Przygotuj kupon na High League – może to być zakład SOLO lub AKO
 4. Postaw zakład – zwrot stawki obowiązuje do 600 zł
 5. Poczekaj na rozstrzygnięcie obstawionych walk

W sytuacji porażki Fortuna przyzna na saldo bonusowe cashback o wartości 100% zagranej stawki. Co dalej? Przed wypłatą bonus ten trzeba obrócić x1 po dowolnych kursach.

high league 3 promocja i bonus

💪 Obstawianie High League 3 – co trzeba wiedzieć?

Na co zwrócić uwagę obstawiając High League 3? Przede wszystkim liczy się odpowiedni wybór bukmachera. Jak już wspominaliśmy wcześniej – w tym przypadku zdany jesteś tylko na Fortunę. Możesz to kojarzyć z obstawiania FAME MMA, które z kolei oferowane jest tylko w Betclic.

Na gali High League 3 do obstawiania jest osiem pojedynków. W ofercie Fortuny znajdziesz kursy na dwa kobiece starcia, w których udział wezmą Aniela Bogusz, Zusje Astafiewa, Ewa Brodnicka i Kamila Wybrańczyk. W typach na mężczyzn możesz zagrać m.in. na Marcina Dubiela, Kamila Kossakowskiego, Alana Godzińskiego czy Pawła Bombę.
Kursy w Fortunie oferowane są w trybie pre-match. Każdą walkę możesz obstawiać przed jej rozpoczęciem. Początek gali zaplanowany jest na 4 czerwca od godziny 20:00.

High League 3 gdzie obstawiać – oferta bukmachera Fortuna na kartę walk

To, gdzie obstawiać High League 3 jest już rozstrzygnięte, bo pełną ofertę na tą galę znajdziesz w Fortunie. To bukmacher, który koncentruje się na wszystkich walkach. Dzięki temu tyle samo rynków pojawia się na starcie wieczoru (Simao vs Dubiel), jak i pozostałe pojedynki. Generalnie w ofercie Fortuny otwieranych jest kilkanaście zakładów, które są możliwe do obstawiania na High League 3.

Co dokładnie obstawisz? W pierwszej kolejności bukmacher wystawia kursy na wynik walki. O co chodzi? O to, jakim werdyktem zakończy się pojedynek. To rodzaj zakładu trzydrogowego, gdzie możesz wskazać również remis. Oczywiście w MMA bardzo rzadko dochodzi do remisów, dlatego kursy na takie rozstrzygnięcie są naprawdę wysokie.

👉 Dodatkowe rynki na High League 3, które obstawisz w Fortunie to:

 • w której rundzie zakończy się walka,
 • ile rund potrwa pojedynek: mniej/więcej,
 • czy walka zakończy się przez KO/TKO,
 • czy walka zakończy się na punkty,
 • zawodnik wygra przez KO/TKO,
 • zawodnik wygra na punkty,
 • walka rozstrzygnie się w pierwszych 60 sekundach.

Bonus Fortuna na High League 3

Co jeszcze możesz uzyskać od Fortuny na robienie typów High League? Z kodem promocyjnym ZAGRANIE odbierzesz nie tylko zakład bez ryzyka. To bukmacher udostępniający również freebet o wartości 20 zł. Bonus bez depozytu czeka na wszystkich nowych klientów, którzy po rejestracji zweryfikują dane osobowe.

W Fortunie zakład bez ryzyka działa po pierwszej wpłacie. Co ciekawe, kolejny depozyt jest również hojnie wynagradzany. W jaki sposób? W tym przypadku bukmacher ten oferuje 100% do 2100 zł wszystkim tym użytkownikom, którzy dokonają drugiej wpłaty na konto.

Każdy z bonusów Fortuny może być użyty na obstawianie High League 3.

Obstawianie High League 3 – jak obstawiać?

Jak obstawiać High League 3? Strategii typowania jest wiele, a pierwsze co musisz zrobić, to zarejestrować konto w Fortunie. Jeśli chodzi o system gry, to początkującym użytkownikom zaleca się ostrożną grę. Dlatego polecamy bonusy powitalne, bo dzięki nim można grać niejako na koszt bukmachera.

Warto stawiać przemyślane typy, a więc przed zagraniem zakładu na High League 3 dokładnie przeanalizuj walki. W tym przypadku musisz porównać umiejętności i predyspozycje obu zawodników, którzy zmierzą się ze sobą. Co pomaga w podjęciu decyzji? Porównanie warunków fizycznych, a także ich aktualny dorobek w MMA.

Gala High League 3 – najważniejsze informacje

Galę High League 3 obstawisz tylko w Fortunie. Możesz to zrobić przez internet wybierając stronę efortuna.pl lub aplikację mobile. Pobranie i zainstalowane apki Fortuny jest w pełni darmowe. Tam również możesz odebrać bonusy na High League 3.

Wydarzenie to odbędzie się w sopockiej Ergo Arenie. Jeśli nie masz biletu do hali, to możesz obejrzeć High League 3 w PPV. Cena za podstawową transmisję wynosi 29.99 zł.

FAQ

Który bukmacher oferuje zakłady na High League 3?

Jedynym bukmacherem w Polsce, u którego obstawisz High League 3 jest Fortuna.

Co znajdziesz w ofercie Fortuny na High League 3?

Fortuna na High League 3 oferuje bonusy, a także kilkanaście typów do każdej walki.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze