Gdzie obstawiać FAME MMA 18? Obstawianie FAME MMA 18

Fame MMA 18 oferta

Przed nami FAME MMA 18. Gdzie obstawiać tę galę? Z pewnością interesuje to wszystkich fanów tej organizacji, których z każdą kolejną edycją przybywa. A nadchodząca impreza zapowiada się niezwykle interesująco – czeka nas bowiem double main event z Ferrarim w roli głównej, a także wiele innych ciekawych pojedynków freakfighterów. Jeśli więc chciałbyś dowiedzieć się więcej na tem oferty na FAME MMA 18 i gdzie ją typować, to zapraszam do lektury poniższego tekstu!

Fame MMA zakład bez ryzyka

Gdzie obstawiać FAME MMA 18?

Zatem gdzie obstawiać FAME MMA 18? Tak jak w przypadku każdej poprzedniej gali, tak i teraz ofertę na wyłączność posiada Betclic. Bukmacher ten ściśle współpracuje z federacją, dzięki czemu tylko w jego ofercie znaleźć można zakłady na FAME MMA 18. Oznacza to, że jeśli jesteś fanem walk freakfighterów i chciałbyś wnieść zakład na wybrane przez siebie walki, to musisz posiadać konto w Betclic. W zamian bukmacher z okazji każdej gali przygotowuje specjalne akcje promocyjne oraz szeroką ofertę rynków zdarzeń na każdą walkę.

Obstawianie FAME 18 – co trzeba wiedzieć?

Na starcie warto przyjrzeć się także nieco bliżej samej gali FAME MMA 18. Podczas nadchodzącej imprezy czeka nas aż 10 pojedynków, w których zmierzy się łącznie 19 zawodników. Liczba nieparzysta wynika z podwójnej walki wieczoru, bowiem w pierwszej i drugiej stanie w klatce Amadeusz “Ferrari” Roślik. Najpierw jego rywalem będzie Kacper Błoński, a następnie Marcin Dubiel. Ponadto wystąpi między innymi Linkimaster czy Ewa Brodnicka oraz Robert Pasut, czyli Sutonator oraz Alan Kwieciński, więc z pewnością każdy fan FAME będzie zadowolony. To również dobra wiadomość w kwestiach czysto sportowych, bowiem zawodnicy łapią coraz większe doświadczenie, dzięki czemu poziom stale się podwyższa.

Przed samym obstawianiem FAME MMA 18 warto przyjrzeć się bliżej poszczególnym zawodnikom, a także kursom bukmacherskim, które mogą nakierować nieco na to, co obstawić. To jednak nie wszystko, bowiem na naszej stronie również możesz znaleźć typy na FAME MMA, a w nich czekają na Ciebie opisy i przewidywania na wszystkie walki wchodzące w skład sobotniej gali.

Fame MMA 18 baner

Oferta Betclic na FAME MMA 18

Jako że Betclic jest jedynym bukmacherem oferującym obstawianie FAME MMA 18, to jego oferta musi być interesująca, a kursy wysokie. W końcu mając wręcz monopol na zakłady tej federacji muszą one spełniać wymogi graczy. Z tego też względu do dyspozycji typerów jest kilkanaście rynków zdarzeń na każdą walkę, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Żeby skorzystać z oferty przygotowanej przez Betclic trzeba oczywiście posiadać tam konto.

Co można obstawiać na FAME MMA 18?

Zatem jak prezentuje się oferta na FAME MMA 18? Jak już wspomniałem, każda walka to możliwość obstawieniu kilkunastu różnych typów. W ich skład wchodzi między innymi możliwość postawienia na zwycięstwo danego zawodnika, liczbę rund w walce, a także metodę zwycięstwa czy podanie konkretnej rundy, w której dany fighter powinien zwyciężyć. To oczywiście nie wszystko, więc warto rozważyć ofertę przygotowaną przez Betclic. Co zatem warto obstawiać podczas nadchodzącej, sobotniej gali? Wiele informacji na temat poszczególnych pojedynków, a także samej imprezy znajdziesz w zbiorczym tekście na temat typów na FAME MMA 18, do czego serdecznie zachęcam!

Oferta na Fame MMA 18

Gala FAME MMA 18 – najważniejsze informacje

A skoro już wiesz gdzie obstawiać FAME MMA 18, to pozostaje wskazać szczegóły samej imprezy, zatem to gdzie i kiedy się ona odbędzie. Galę zaplanowano na najbliższą sobotę, 20. maja w Atlas Arenie w Łodzi. Standardowo transmisja rozpocznie się około godziny 19:30, natomiast start gali zaplanowano na 20:00. W oktagonie zobaczymy 10 pojedynków, które powinny stać na naprawdę wysokim poziomie. Freakfighterzy coraz bardziej biorą swoje pojedynki na poważnie, a wraz z treningami i doświadczeniem naprawdę jest co oglądać. Na uwagę przede wszystkim zasługują ostatnie walki sobotniej gali, czyli Ewa Brodnicka vs Linkimaster czy Ferrari vs Błoński oraz Ferrari vs Dubiel. Poza tym w klatce wystąpi Daro Lew, Sutonator czy Alan Kwieciński. Gdybyś natomiast chciał zobaczyć to wydarzenie w domu, to taka możliwość istnieje tylko w PPV. Pakiet Basic kosztuje 34.99 PLN, natomiast Premium – 39.99. Więcej na temat tego, jak wykupić dostęp do FAME MMA 18 znajdziesz pod adresem https://zagranie.com/jak-ogladac-fame-mma-tv/.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze