Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Garbarnia Kraków – Chojniczanka? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć już w tę sobotę o godzinie 17:05. Starcie obu drużyn zostanie pokazane w TVP SPORT oraz w Canal+ Online. Druga z tych opcji będzie darmowa, jak odbierzesz nasz voucher na tę platformę!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Garbarnia Kraków – Chojniczanka, gdzie oglądać

W sobotę rozegrane zostanie tylko jedno spotkanie w ramach drugiej ligi, w którym Chojniczanka zagra na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Niewątpliwie to goście są faworytami w tym meczu, ale to wcale nie oznacza, że Garbarnia nie ma szans. Wbrew pozorom możemy świadkami świetnego spotkania, które na pewno warto będzie obejrzeć. Jak nie wiesz, jak za darmo odpalić starcie Garbarnia Kraków – Chojniczanka, to niżej Ci to pokażemy!

Garbarnia Kraków – Chojniczanka, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Garbarnia Kraków – Chojniczanka to dobrze trafiłeś, bowiem mamy informacje, gdzie możesz obejrzeć ten mecz za darmo. To spotkanie będzie pokazywane w TVP SPORT, a także w Canal+ Online. Jeżeli nie masz dostępu do drugiej z tych rzeczy, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher do Canal+ Online i w nim obejrzeć rywalizację tych ekip!

Garbarnia Kraków – Chojniczanka, transmisja na żywo za darmo

Transmisję online z meczu Garbarnia Kraków – Chojniczanka będziesz mógł obejrzeć dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner. Za rejestrację u tego operatora dostaniesz możliwość odebranie voucheru, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Odebranie vouchera jest proste, co też pokazujemy tutaj:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online

Garbarnia Kraków – Chojniczanka, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Garbarnia Kraków – Chojniczanka w TV, to warto zapoznać się jeszcze z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany już również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości mamy dużo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a do tego w eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy powitalne. Grając z nimi możesz zwiększyć swoje emocje z kibicowania!

Garbarnia Kraków – Chojniczanka, szanse na zwycięstwo

Patrząc na kursy bukmacherskie, to większe szanse na wygraną ma Chojniczanka, ale to wcale nie oznacza, że Garbarnia podda się bez walki. Wbrew pozorom może być to świetne widowisko i na pewno warto będzie obejrzeć stream online z meczu Garbarnia Kraków – Chojniczanka. Same kursy wyglądają z kolei w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 09:54.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Garbarnia - Chojniczanka?

Spotkanie Garbarni z Chojniczanką będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Garbarnia zagra z Chojniczanką?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 17:05!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze