fot.Norbert Barczyk/ pressfocus

Rozpoczynamy długo wyczekiwaną fazę play-off rozgrywek ESL Pro League Season 13!! Pierwsze drużyny rozpoczęły zmagania w grupach na początku marca, a cały ten miesiąc wypełniony był emocjami i praktycznie codzienną dawką świetnego counter strike’a. Już niedługo dowiemy się, która drużyna najbardziej zasługuje na zwycięski tytuł i kto zostanie mistrzem ESL Pro League! Wśród faworytów wymieniani są oczywiście Astralis, NaVi czy Liquid! Czy dziś amerykanie postawią pierwszy krok w stronę finału? Zapraszam do lektury analizy pierwszych meczów!

1200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Furia – FunPlus Phoenix
02.04.2021 r. Godz. 15:30

Pierwszy mecz fazy play-off i od razu mamy przed sobą bardzo ciekawe spotkanie! Po jednej stronie i to w roli faworyta mamy ekipę  Furii, która ostatecznie zakończyła zmagania w swojej grupie na drugim miejscu, ulegając niepokonanemu Gambit, natomiast po drugiej stoi drużyna FunPlus Phoenix, po której szczerze mówiąc mało kto spodziewał się awansu, gdyż grupa A była naprawdę wypchana świetnymi ekipami. FPX pokazało jednak, że liczy się tylko to, co dzieje się na serwerze i z trzeciego miejsca awansowało do dzisiejszego spotkania. A jak prezentują się oni na tle Furii i czego spodziewam się w dzisiejszym meczu?

Zacznijmy może od Furii, bo to ta drużyna jest tutaj faworytem i to oni mają coś do udowodnienia. Początek rozgrywek był dla nich fenomenalny, trzy wygrane 2-0 i wtedy wydawało się, że nic ich nie może zatrzymać. Szybko jednak zatrzymało ich najpierw Cloud9, a następnie Gambit w “finale” grupy. Myślę jednak, że te dwie porażki mogły podziałać jak kubeł zimnej wody, dzięki czemu Furia wykorzystała dobrze czas pomiędzy rozgrywkami i dziś przystąpią do meczu w pełni skupieni i przygotowani. Ich potencjał i forma indywidualna zawodników jest o wiele wyższa niż w przypadku FPX, dlatego moim zdaniem słusznie są oni typowani jako faworyci. Czy jednak FPX jest w stanie im czymś zagrozić i zaskoczyć?

FPX jest w dosyć dziwnym miejscu. I chociaż wiem, że wyniki z pomniejszych turniejów mają mniejsze znaczenie, bo drużyna spędza o wiele mniej czasu na przygotowanie się do nich, jednak jeśli w przegrywasz dwukrotnie, na dwóch różnych mapach przeciwko drużynie pokroju LDLC, tak trudno jest mi widzieć ich wygraną przeciwko Brazylijczykom. Okej, FantasyExpo Cup to mały turniej i byli zajęci przygotowaniami na mecz w ESL Pro League. Tylko nawet ich mecze w grupie były wywalczone, po długich zmaganiach, nawet z BIG, które było wtedy w tragicznej formie. Moim zdaniem FPX jest obecnie zbyt chwiejną drużyną pod kątem formy, żeby móc mierzyć się z Furią, która ma potencjał na dojście nawet do finału imprezy. Dodatkowy cień na tę ekipę rzuca możliwa nieobecność zawodnika o nicku Sunny, który prawdopodobnie zachorował na covid-19. Wobec tego szanse FPX spadają jeszcze niżej.

Podsumowując, moim zdaniem Furia jest wyraźnym faworytem tego spotkania, a dwie wpadki w grupie mogły zadziałać na nich otrzeźwiająco. FPX wywalczył sobie miejsce w play-offach dzięki swojej dobrej grze, ale również przez tragiczną postawę BIG, które wygrało zaledwie jedno spotkanie. Dodatkowo dochodzą do tego przegrane mecze z LDLC oraz możliwy brak jednego zawodnika, co w przypadku takiej ekipy jak FunPlus Phoenix znacząco wpłynie na ich stabilność na danym bombsicie. Według mnie kurs na zwycięstwo Furii w STS jest bardzo opłacalny, dlatego wrzucam to zdarzenie na mój kupon!

STS
1.45
Furia wygra

Baner grupy esportowej

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

G2 – Liquid
02.04.2021 r. Godz. 19:00

Przechodzimy do drugiego spotkania, a tutaj prawdziwy hit! G2 będzie podejmować Liquid w drugim meczu tej samej drabinki. Oznacza to, że zwycięzcy tych spotkań będą zmagać się ze sobą w kolejnej rundzie. Dowiedzieliście się już, kogo typuje w pierwszym spotkaniu, jak jednak będzie tutaj? W tym przypadku kursy są o wiele bardziej wyrównane, chociaż według bukmacherów faworytem jest ekipa Liquid, zwłaszcza po tym, w jakim stylu G2 zakończyło swoje zmagania grupowe. Co typuje w tym starciu?

Liquid jest w naprawdę świetnej formie, cztery zwycięstwa 2:0, do  kompletu zabrakło im jedynie wygranej z Astralis, którzy jednak byli poza zasięgiem wygrywając całą grupę. Poza tym jednak Elige oraz Fallen są w wyśmienitej dyspozycji, co umożliwia całej ekipie osiągać tak dobre rezultaty. Również Stewie2K podczas ESL Pro League gra lepiej niż w ostatnich miesiącach, a to on często zawodził w poprzednich turniejach. Widzimy więc, że Liquid ma potencjał i ambicje nawet na wygranie całego turnieju, jak może przeciwstawić się G2?

Jeśli chodzi o całokształt, to wydaje mi się, że kursy dobrze odzwierciedlają szanse obydwu drużyn w tym spotkaniu. W perspektywie trzech map bardziej stabilną drużyną wydaje się być Liquid, jednak G2  nie jest byle drużyną i z pewnością są w stanie zaskoczyć amerykańską formację, zwłaszcza jeśli bracia Kovac będą w dobrej formie dnia. G2 również bardzo dobrze zaprezentowało sie w grupie, chociaż porażki z ENCE oraz Mousesports rzucają trochę cienia na ich występ. Mecze z NiP i Faze pokazują nam jednak zupełnie inne G2, ekipę która jest w stanie wygrywać z każdym. Jaką ostatecznie twarz drużyny Nexy zobaczymy dziś?

Szczerze mówiąc nie wiem, dlatego też odpuszczam sobie typowanie zwycięzcy tego spotkania. Kursy na wygraną obydwu drużyn są jednak dosyć wysokie, więc jeśli macie swoich faworytów to śmiało możecie stawiać. Ja jednak, z racji tego, że proponuje tutaj AKO, to poszukałem nieco niższego kursu. W ofercie znalazłem dosyć niski over rund na pierwszej mapie, a mianowicie na poziomie 25,5. Oznacza to, że żeby zakład był rozliczony jako wygrany, to drużyna, która przegra pierwszą mapę musi wygrać przynajmniej 10 rund. Moim zdaniem jest to bardzo wartościowy typ na to spotkanie, gdyż obydwie drużyny będą chciały zgarnąć pierwszą mapę dla siebie, żeby utrzymać tempo gry po swojej stronie. Zdobycie takiej ilości rund to nie jest żadne wyzwanie dla żadnej z drużyn, a taki kurs pozwoli nam osiągnąć ogólne podwojenie stawki na całym kuponie. Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany mecz i każdy over zarówno mapowy jak i rundowy jest tutaj warty rozważenia, jednak ten wybrany przeze mnie idealnie wyrównuje ryzyko co do potencjalnej wygranej. Napiszcie koniecznie co wy typujecie w pierwszej rundzie play-offów ESL Pro League!!

STS
1.57
Powyżej 25,5 rundy w pierwszej mapie

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

Kupon esportowy sts 02.04.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze