Lubicie futbol totalny? A może chcecie wziąć udział w akcji promocyjnej o podobnym tytule? To dobrze się składa, bo w eWinner z kodem promocyjnym możecie zgarnąć ciekawe bonusy, które w dodatku zostaną rozszerzone o nagrody z wyżej wspomnianej promocji. Sprawdźcie sami, na czym to polega.

 

Futbol Totalny w eWinner z kodem promocyjnym

Za nim przejdziemy bezpośrednio do opisu akcji promocyjnej u tego bukmachera, to opowiem nieco więcej o bonusie na start. W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN otrzymacie:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ofertę bukmachera można rozszerzyć o wyżej wspomniany bonus z akcji promocyjnej “Futbol Totalny”. Na czym ona polega? Otóż cała sytuacja jest dość prosta. Jeżeli w sobotę lub niedzielę postawisz zakład z minimum dwoma zdarzeniami z piłki nożnej z łącznym kursem 2.50, to zgarniesz freebet wysokości 25 złotych. Ten dostępny jest przez następne 24 godziny i można go wykorzystać na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Kurs minimalny kuponu to 1.50, przy czym warto pamiętać, że maksymalny kurs może wynosić 10.00, ale w grę wchodzą też zakłady AKO. Oferta jest dostępna na obydwa dni, więc możecie odebrać maksymalnie 50 złotych w formie bonusu. 

eWinner bonus na futbol

W nadchodzący weekend w świecie piłki sporo się dzieje. W sobotę na angielskich boiskach Manchester City zmierzy się z fenomenalnym Leeds, a np. Chelsea podejmie Crystal Palace. Z kolei w niedzielę Manchester United spróbuje swoich sił w starciu z Tottenhamem. W Hiszpani natomiast czeka nas ciekawa rywalizacja Barcelony z Sevillą, która może zgarnąć komplet punktów dla siebie. Natomiast we Włoszech Juventus spróbuje w hitowym starciu wygrać z Napoli, które start sezonu ma bardzo udany i wreszcie prezentuje się tak, jak na trzecią siłę Włoch przystało. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze