Wczoraj zakończyliśmy zmagania w grupie C, dlatego szybko przenosimy się do grupy D! Tutaj największymi gwiazdami są oczywiście gracze Gambit, ale Liquid oraz Furia po przerwie z pewnością chce coś pokazać, czy wystarczy to na wyjście z grupy? Już poprzednie grupy pokazały nam, że w takim formacie każda porażka się liczy, a teroretycznie słabsze drużyny często potrafią zaskoczyć rywali i urwać dla siebie kilka punktów. Taką ekipą tutaj jest z pewnością Entropiq, które będzie chciało napsuć krwi takim gigantom jak Gambit czy Liquid. Jak typujecie ostateczny wynik w tej grupie, kto zwycięży, kto awansuje z drugiego i trzeciego miejsca? Patrząc na końcowe rezultaty wcześniejszych grup, zdecydowałem się nie typować długoterminowych wyników i mam nadzieję, że będzie to dobra decyzja! Tymczasem zapraszam do analizy pierwszej kolejki!

Odbierz bonus powitalny do 1534 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!
 
Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gambit – TeamOne
01.09.2021 r. Godz. 13:30

Grupę D zaczynamy może nie od bardzo ciekawego spotkania, jednak i takie czasami muszą się pojawiać. Gambit to obecnie druga drużyna światowego rankingu hltv i trzeba przyznać, że jest to w tym momencie odpowiednie miejsce, ciągle są oni jedną z najlepszych drużyn, jednak w obecnej formie Natus Vincere gra po prostu lepiej od nich i słusznie zajmuje pierwszą pozycję. TeamOne to natomiast 44. drużyna listy, jednak patrząc na ich ostatnie rezultaty to spodziewam się kolejnych spadków w rankingu. Czy jednak według mnie mogą mieć jakiegoś asa w rękawie, którym zaskoczą drużynę Sh1ro? Naszym asem w rękawie jest oczywiście Superbet bonus, przeczytajcie o możliwych gratisach!

Szczerze mówiąc, jeśli Team1 wygrałby dzisiejszy mecz, to byłaby to większa niespodzianka niż wygrana następnych Mistrzostw Świata w piłkę nożną przez reprezentację Polski. Łącznie seria sześciu przegranych spotkań na przestrzeni tygodni, porażki na zespoły klasy Izako Boars, AGO czy Young Ninjas, nie są to statystyki zespołu, który mógłby sprawić jakąkolwiek niespodziankę na tym turnieju. Ich gra w ciągu ostatnich tygodni była tragiczna, a teraz na start dostają drugą najsilniejszą drużynę na świecie, według mnie nie ma tutaj miejsca na żadne zaskoczenia i Gambit powinno z łatwością wygrać ten mecz. Gambit dodatkowo nigdy nie podchodzi przesadnie na luzie do takich spotkań i często od samego początku wciskają gaz do dechy.

Podsumowując, według mnie Gambit jest tutaj murowanym faworytem i nie spodziewam się więcej niż maksymalnie dziesięciu rund zdobytych przez Team1 na każdej mapie. Pomiędzy tymi zespołami jest przepaść, zarówno pod kątem indywidualnym jak i drużynowym, jedni z nich rywalizują i zdobywają trofea na światowych turniejach, natomiast drudzy nie potrafią pokonać Izako Boars. Kursy na Gambit są co prawda bardzo niskie, jednak po pierwsze podobnie jak wczoraj, w drugim typie zaproponuje bardzo wysoki kurs, a po drugie według mnie TeamOne jest naprawdę drużyną beznadziejną i nie mają oni żadnych argumentów na nawet na zagrożenie swoim rywalom, zwłaszcza że ich najlepsza mapa zostanie prawdopodobnie wykluczona przez Gambit w pierwszej rotacji. Od malutkiego kursu rozpoczynamy nasz kupon, pod hasłem Superbet kod promocyjny znajdziecie informacje o naszej ofercie u tego buka!

Gambit – TeamOne
01.09.2021 r. Godz. 13:30
Typ: Gambit wygra 2:0
Kurs: 1.25

 

Baner grupy typerskiej facebook

Furia – Entropiq
01.09.2021 r. Godz. 16:45

Jeden z dwóch najciekawszych meczów dzisiaj!! Furia będzie podejmować drużynę Entropiq, jednak na wskutek braku Hondy na turnieju będą zmuszeni występować z zastępcą w postaci trenera drużyny. Oczywiście na pierwszy rzut oka taka zmiana drastycznie obniża szanse drużyny na zwycięstwo, jak jednak układają się kursy po tej wiadomości i co ciekawego i opłacalnego można typować w tym starciu? Przeciwnikami Brazyliczyków będzie rosyjska formacja Entropiq w której to El1an gra główną rolę i zdecydowanie prowadzi swoją drużynę do zwycięstw. W tym momencie według bukmacherów to oni są faworytem i to dosyć wyraźnym, co o tym sądzić? Jeśli wy nie wiecie co sądzić o Superbecie, to sprawdźcie opinie!

Entropiq notuje w tym momencie serię czterech zwycięstw, co oczywiście musi budzić szacunek, nie jest to jakaś pierwsza lepsza drużyna, jednak jak zawsze, przypominam, że były to zwycięstwa na drużyny z drugiego tieru. Nie chce im ich odbierać, jednak jest to ważne do zauważenia kontekstu tych sukcesów. Niezależnie od poziomu przeciwnika w wykonaniu tej ekipy najlepiej wygląda mapa Overpass, tutaj notują aż 77% wygranych i nawet jeśli jakaś drużyna postawi im opór i walczy do końca, to jednak często są oni lepsi w małych szczegółach, znajomość mapy objawia się we właśnie najważniejszych momentach. Czy jednak są gotowi na rywalizowanie z drużynami z topu? Forze pokazało nam już, że drużyny z regionu CIS często potrafią zaskakiwać europejskie ekipy swoim szybkim tempem gry, jednak tym razem po drugiej stronę serwera będą biegać Brazylijczycy, czyli równie dynamiczny zespół. Czego jednak spodziewać się po Furii?

Szczerze mówiąc, do momentu ogłoszenia braku Hondy na turnieju, Furia była dla mnie totalnym faworytem w tym spotkaniu. Wiem, że prawie dwa miesiące nie zagrali oni oficjalnego spotkania, jednak to świadczyło też o tym, że z pewnością będą idealnie przygotowani na ich najbliższy wielki turniej, czyli właśnie czternasty sezon ESL Pro League. W tym czasie z pewnością rozgrywali sparingi, analizowali grę swoich przeciwników, a patrząc na to jaki potencjał we wprowadzaniu nowych zaskakujących taktyk do spotkań i jestem pewny, że również na Entropiq mają coś przygotowane. Co jednak zmienia brak Hondy? Przede wszystkim zmienia kursy w tym spotkaniu, bo za zwycięstwo Brazylijczyków Superbet zakłady bukmacherskie oferuje kurs 3.00, co moim zdaniem jest bardzo atrakcyjną opcją, jednak na ryzykowny kupon. Pod względem mojej oceny tej drużyny to nie zmienia to bardzo dużo, oczywiście długofalowo będzie widać różnicę i być może Furia przegra spotkania, które wraz z młodym zawodnikiem w składzie wygrałaby, jednak te dwa miesiące treningów z pewnością wykorzystali nie po to, żeby bazować przede wszystkim na umiejętnościach indywidualnych swoich zawodników, a żeby wypracować schematy i taktyki na każdą rundę, zarówno po stronie atakującej jak i broniącej. Co więc typować w tym meczu?

Według mnie nie będzie tutaj zupełnej dominacji z żadnej ze stron i zobaczymy w tym pojedynku trzy mapy. Jeśli chodzi o Entropiq to tak jak mówiłem, dysponują oni fenomenalnym Overpassem, tak wysoki procent zwycięstw nie wziął się znikąd i nawet podbijanie tych statystyk na gorszych rywalach nie zmienia tego, że Rosjanie są po prostu mocni na tej miejscówce i tam powinni z łatwością wygrać. Jeśli chodzi o Furię, to być może nie są już faworytem, jednak ciągle według mnie mają przygotowaną jedną, dwie perfekcyjnie dopracowane mapy, bo właśnie nad tym się pracuje podczas dwóch miesięcy przerwy. Brak Hondy może spowodować ostateczną przegraną w tym spotkaniu, jednak moim zdaniem pozostała część składu ma taki potencjał, że nie powinni mieć problemu z wygraniem swojej mapy. Tym wysokim kursem kończę mój kupon, a was zapraszam do sprawdzenia naszej strony, typy na CS:GO praktycznie codziennie!!

Furia – Entropiq
01.09.2021 r. Godz. 16:45
Typ: Powyżej 2,5 map
Kurs: 2.05

 

Kupon esuperbet esport 01.09

fot.Norbert Barczyk/pressfocus

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze