Furia dostanie się do finału Majora? Gramy AKO 2.51!

Intel Extreme Masters IEM Katowice 2022 ESL Polska - Counter-Strike: Global Offensive CS:GO

Typy na Heroic – Furia Esports. Ostatnio mamy dobrą passe, więc liczę na to, że podczas półfinału IEM Major Rio uda się ją podtrzymać. Dzisiaj na kuponie lądują co prawda dwa typy, ale z jednego meczu. Jest to możliwe dzięki uprzejmości Etoto, który pozwala nam na połączenie zakładu na wygraną w spotkaniu oraz H2H graczy!

Bonus 200% do 300 zł łącznie od 1. depozytu + 50% do 1000 zł od 2. depozytu + 50 zł freebet!

Heroic – Furia (12.11.2022)

Sobotnie spotkanie Heroic z Furią na papierze wygląda na bardzo ciekawe. W półfinale IEM Major Rio zagra miejscowa Furia, która jest mocno wspierana przez kibiców… aż do przesady. Ci jawnie im pomagają, wydając dźwięki, gdzie znajduje się rywale. Doszło do tego, że s1mple opuszczał arenę, pokazując kibicom “fucka” i ja się mu wcale nie dziwię. Dzisiaj jednak Furia ma do napisania nową historię i w starciu z Duńczykami stawiam właśnie na nią.

Dlaczego uważam, że to Brazylijczycy wygrają? Na co dzień jest to przeciętna ekipa, ale grając przed własną publicznością może nie mieć sobie równych. Skoro ograła Natus Vincere, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powtórzyła to samo z Heroic. Szczególnie że Duńczycy mają spore problemy na tym turnieju i nie radzą sobie najlepiej. Fakt, że dotarli do półfinału i niewątpliwie jest to sukces, ale popatrzmy na to, jaką mieli drabinkę: Spirit czy Liquid to nie są silne ekipy.

Statystyki:

  • Heroic wygrało cztery z pięciu ostatnich spotkań
  • Furia ma passę siedmiu wygranych z rzędu
  • Te drużyny jeszcze nie grały ze sobą w tych składach
  • Furia jest wyżej w rankingu HLTV – zajmuje 8. miejsce, a Heroic 10

Co obstawiać?

Faworytem bukmacherów niewątpliwie jest Furia, co też chyba nikogo specjalnie nie dziwi. Pod wieloma względami jest to lepszy zespół, co też pokazują wyżej podane statystyki. Uważam, że tej drużynie uda się tutaj wygrać bez problemu. Przemawiają za tym statystyki oraz aspekt własnej publiki, dlatego to ich zwycięstwo leci na kupon.

Furia wygra mecz
Kurs: 1.79
Zagraj!

grupa zagranie 44 tysiące

Na ten mecz niewątpliwie czekało wiele osób, które liczą tutaj na dobre widowisko. Półfinał IEM Rio Major, w którym miejscowa FURIA zmierzy się z Heroic to będzie niesamowite widowisko i zwieńczenie półfinałów. Takie starcie to jednocześnie dobra okazja dla Brazylijczyków do postrzelania, a że ci lubią się rozkręcić, to przejrzałem ofertę Etoto na H2H. Okazuje się, że bukmacher pozwala nam zagrać na to, kto będzie miał więcej eliminacji.

Wytypowałem parę KSCERATO – saffee z kilku powodów. Przede wszystkim pierwszy z nich jest niesamowitą gwiazdą drużyny i powinien sobie tutaj poradzić bez problemu z masową eliminacją przeciwników. Po drugie, w ostatnich trzech miesiącach miał o wiele lepszy rating niż saffee – 1.33 vs. 1.08. KSCERATO jest odpowiedzialny za fragowanie w Furii, więc stawiam, że tutaj to właśnie on przejmie pałeczkę. Sprawdź jeszcze nasze typy na Counter Strike’a, żeby móc połączyć te zakłady z innymi opcjami!

Statystyki:

  • KSCERATO wykręcił rating 1.33
  • saffee ma rating 1.08
  • Obaj zawodnicy mają też taki sam rating na tym turnieju, jak w trzech ostatnich miesiącach

Co obstawiać?

Jak więc widzimy po statystykach, wiele rzeczy tutaj wskazuje właśnie na KSCERATO i nam też jest bliżej do zdania, że to on zdobędzie więcej eliminacji. Na kupon dodaję właśnie taki typ po kursie 1.40, a to oznacza, że łączne AKO to aż 2.51 – co już wygląda świetnie!

KSCERATO więcej eliminacji
Kurs: 1.48
Zagraj!
typy na cs go etoto fot. Pressfocus

Bonus 200% do 300 zł łącznie od 1. depozytu + 50% do 1000 zł od 2. depozytu + 50 zł freebet!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze