Powoli zbliżamy się do kluczowych meczów w Valorant EMEA, a w piątek rozegrane zostaną dwa spotkania. W jednym z nich Polacy z Acend zagrają z FunPlus Phoenix. Rywal jest wymagający, ale to wcale nie oznacza, że mistrzowie świata nie są bez szans. Na pewno mogą tutaj powalczyć o zwycięstwo, ale nie będzie to proste. Na dzisiaj wybrałem dwie ciekawe propozycje!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Acend – FunPlus Phoenix: typy, kursy i zapowiedź meczu (10.06.2021)

Za nami pierwsze mecze w VCT EMEA, gdzie mogliśmy w akcji oglądać m.in. Acend, które grało z fnatic i G2 Esports. Drużyna zeeka i starxo przegrała z FNC 0:2, ale za to pokonała Samurajów 2:1. Widać, że stara gwardia musi się jeszcze dotrzeć z vakk i MONSTEEREM, przez co ich wyniki nie są dobre. Trudno jednak oczekiwać, żeby było inaczej, bo Acend nie miało zbyt wielu okazji do grania w tym składzie na najlepsze drużyny. Teraz weekend z VCT EMEA, więc będzie to okazja dla tej formacji do sprawdzenia się na tle rywali ze ścisłego topu europejskiej sceny Valoranta.

FunPlus Phoenix obecnie jest w zupełnie innym miejscu niż Acend. To poukładany zespół, który wie, co i jak chce grać, co też przekłada się później na jego wyniki. Ostatnie pięć spotkań tej ekipy to aż cztery wygrane i tylko jedna porażka. FPX pokonało m.in. OG i dwa razy G2 Esports, a uległo jedynie fnatic, co było niespodzianką patrząc na dyspozycję obu ekip. Teraz do starcia z Acend zawodnicy FunPlus Phoenix podejdą jako faworyci, co widzimy po kursach dostępnych u bukmacherów.

Statystyki:

  • FPX wygrało 4 z 5 ostatnich meczów, pokonując OG, FOKUS i dwa razy G2 Esports, a przegrywając na fnatic
  • Acend wygrało 3 z 5 ostatnich meczów, ogrywając G2, FOKUS i OG, a uległo fnatic i BBL Esports
  • FPX straciło zaledwie trzy mapy w pięciu ostatnich spotkaniach
  • Acend w tym czasie straciło sześć map

Co obstawiać?

Jeżeli szukasz typów na mecz Acend – FunPlus Phoenix to dobrze trafiłeś, bo właśnie to teraz poruszymy. W przypadku tej pary bliżej nam jednak do zwycięstwa FPX, na które wskazują m.in. statystyki, czy po prostu forma poszczególnych zawodników. Ich najlepszy zawodnik, zyppan, w trzech ostatnich miesiącach wykręcił rating na poziomie 1.17. Dla porównania cNed, gwiazda Acend, ma bilans na poziomie 1.02, czyli o wiele mniej. Patrząc na ostatnie wyniki, to FunPlus Phoenix ma o wiele większe szanse. Kurs na FPX wynosi 1.40, co jest świetnym dodatkiem do AKO. Nie zapomnij sprawdzić również naszych innych typów na esport!

STS
FPX wygra mecz
baner grupa zagranie 41 tys

FaZe – Evil Geniuses: typy, kursy i zapowiedź meczu (10.06.2021)

Drugi mecz, jaki postanowiłem wziąć na tapet dzisiaj, to rywalizacja FaZe z Evil Geniuses. Ta odbędzie się w nocy z piątku na sobotę i rozpocznie się prawdopodobnie około godziny 01:00. Kto jest faworytem w tym meczu? Zdecydowanie są to zawodnicy Evil Geniuses, którzy dotychczas wyglądali znacznie lepiej niż FaZe. EG w pięciu ostatnich meczach miało aż cztery wygrane, pokonując po drodze m.in. Sentinels, Luminosity Gaming i OpTic Gaming, a więc dość mocne zespoły. Warto podkreślić, że w tych spotkaniach Evil Geniuses straciło zaledwie jedną mapę, co jest świetnym wynikiem.

FaZe Clan ostatnio nie wygląda już tak dobrze, jak jeszcze kilka tygodni temu. Pięć ostatnich meczów to wygrane na Sentinels, Cloud9 i TSM FTX, a także porażki na Luminosity Gaming i OpTic Gaming. FaZe jest bardzo mocno niestabilne i dużo w grze tego zespołu zależy od babybay, którego rating z ostatnich trzech miesięcy to 1.37, co jest świetnym wynikiem. Dla porównania najlepszy zawodnik EG, jawgemo, ma rating na poziomie 1.16, ale jego drużyna nadrabia zespołową grą. Ten mecz możesz obstawić z bonusami w STS i w ten sposób nie będziesz musiał się martwić o wynik spotkania!

Statystyki:

  • Evil Geniuses wygrało 4 z 5 ostatnich meczów, pokonując OpTic Gaming, Luminosity Gaming, Sentinels i Pittsburgh Knights, a przegrywając z Cloud9
  • FaZe wygrało 3 z 5 ostatnich meczów, ogrywając Sentinels, Cloud9 i TSM FTX, a uległo Luminosity Gaming i OpTic Gaming
  • Evil Geniuses straciło zaledwie trzy mapy w pięciu ostatnich spotkaniach
  • FaZe w tym czasie straciło aż pięć map

Co typuję?

Evil Geniuses dotychczas wyglądało lepiej, a w składzie ma będącego w wysokiej formie jawgemo. Do tego statystycznie ta ekipa wypada lepiej niż FaZe, które ostatnimi czasy nie radziło sobie zbyt dobrze i miało sporo problemów z poukładaniem gry. EG pod tym kątem wyglądało dotychczas lepiej i właśnie dlatego stawiamy tutaj na ten zespół, a kurs wynosi aż 1.75. Mnożnik wystawiony przez STS to świetna podstawa do AKO, a pamiętaj, że w STS z kodem promocyjnym możesz obstawić bez ryzyka i nie martwić się o wynik!

STS
Evil Geniuses wygra mecz

esportowe typy sts

Zdjęcie: PressFocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze