Fulham – West Ham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.12.2023

Kenny Tete po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Fulham – West Ham? Niedzielna seria gier w Premier League dostarczy kibicom sporo emocji, a jedną z zaplanowanych atrakcji jest derbowa batalia pomiędzy Fulham, a West Hamem. To właśnie o spotkaniu dwóch londyńskich ekip powiem w poniższym tekście, a dokładniej, wyjaśnię, gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć ten mecz na żywo i w legalny sposób. Przyjemnej lektury.

Fulham – West Ham, transmisja na żywo w TV

W tę niedzielę kończymy zmagania w ramach 16. kolejki angielskiej Premier League, a co za tym idzie, tego dnia zobaczymy 4 spotkania na najwyższym poziomie rozgrywek w Anglii. Derby Londynu pomiędzy Fulham, a West Hamem zapowiadają się znakomicie, bo obydwa zespoły ostatnimi czasy regularnie punktują i pną się wzwyż tabeli. Niestety meczu zaplanowanego na 10. grudnia 2023 roku i godzinę 15:00 naszego czasu nie znajdziemy na żadnym kanale w TV. Często spotkań Premier League zwyczajnie brakuje w formie transmisji telewizyjnych i podobnie będzie niestety w tym wypadku.

Fulham – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Brak transmisji w TV, o czym przed momentem poinformowaliśmy, nie jest oczywiście żadną tragedią. Derbowa batalia będzie bowiem dostępna w Polsce i będzie można obejrzeć ją z legalnego i sprawdzonego źródła! Mowa tu o serwisie streamingowym Viaplay, który posiada pełnię praw transmisyjnych do spotkań Premier League w obecnej kampanii. Niestety jednak nie mówimy tu o darmowej ofercie, gdyż za streamy online w Viaplay trzeba będzie zapłacić. Ewentualny wydatek możecie sobie jednak zrekompensować, grając zakład na mecz Fulham – West Ham po następujących kursach:

Gdzie oglądać Fulham – West Ham?

Zmierzając już powoli do końca tego krótkiego artykułu, finalnie wychodzi na to, że derby Londynu będą w naszym kraju dostępne tylko z jednego legalnego źródła. Jest nim mianowicie wydawca Viaplay, o którym pisałem w powyższym akapicie i u którego w serwisie streamingowym będzie można obejrzeć transmisję z przebiegu spotkania na Craven Cottage. Pozostało mi więc życzyć jak największych emocji i jak najlepszego spotkania. Przed jego rozpoczęciem zerknijcie również koniecznie na najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze