Fulham – Leicester: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.05.2023

Robinson wykonujący aut dla Fulham

Gdzie oglądać Fulham – Leicester? Sensacyjny jeszcze jakiś czas temu scenariusz, w którym Leicester City spadnie z Premier League, staje się coraz bardziej prawdopodobny. Dziś Lisy zagrają piekielnie ważne spotkanie z Fulham w Londynie i na pewno będzie to mecz niezwykle ciekawy! A gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Fulham – Leicester, transmisja na żywo w TV

Poniedziałkowe starcie na Craven Cottage będzie zaledwie jednym z trzech, zaplanowanych na ten dzień meczów w angielskiej elicie! Na pewno dostarczy on kibicom wielu emocji, a to za sprawą niezwykle trudnej sytuacji Lisów, które to zrobią absolutnie wszystko, by wygrać i zyskać cenne punkty w batalii o utrzymanie! A gdzie oglądać Premier League i to konkretne spotkanie ligi angielskiej? Sam mecz rozpocznie się 8. maja o godzinie 16:00, jednak niestety nie znajdziemy na polskim rynku żadnej transmisji telewizyjnej.

Fulham – Leicester: transmisja i stream online za darmo

Omawiane starcie będzie natomiast można obejrzeć w internecie i to w sprawdzony, w pełni legalny i bezpieczny sposób! Mowa tu o streamie online, którą to transmisję internetową znajdziecie w Viaplay. Jest to serwis, który stale poszerza swoją ofertę meczów piłkarskich, a obecnie znajdziemy tam właśnie mecze Premier League, ale także spotkania Bundesligi, Ligi Europy, czy Ligi Konferencji! Wszystko to oczywiście opakowane jest jakością HD, oraz polskim komentarzem! W jaki sposób obejrzeć mecz Fulham – Leicester w Viaplay?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz  Fulham – Leicester

Gdzie oglądać Fulham – Leicester?

Na koniec powiedzmy sobie także o aplikacji mobilnej Viaplay, która to umożliwi Wam oglądanie niedzielnego spotkania w każdym miejscu! By skorzystać z tej możliwości, należy pobrać na urządzenie z systemem IOS lub Android ową aplikację, a po zalogowaniu się na swoje konto, odnaleźć odpowiedni stream, który również będzie działał w bardzo dobrej jakości i z polskim komentarzem! Całość zajmuje dosłownie chwilę. Sprawdźcie również transmisje u polskich bukmacherów, a ja życzę Wam już miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze